E dielë, Shtator 15, 2019
Ballina Etiketimet Poker

Etiketim: poker

“Pokeri” ndaj Islandës ishte historik për kombëtaren tonë

Shqipëria dje në mbrëmje mori një fitore historike 4-2 ndaj Islandës. Që prej themelimit të FSHF-së dhe ndeshjes së parë zyrtare të vlefshme për...

Facebook dhe Ushtria Amerikane kanë financuar në një “makineri” që mund...

Në fushën e hulumtimit të Inteligjencës Artificiale ky është një zbulim i qartë. Teoricienë e lojërave dhe shkencëtarët e kompjuterëve kanë hartuar një makineri...

Evertoni turpëron Manchester United, fiton me “poker” dhe spektakël (VIDEO)

Pas eliminimit në Champions League, Manchester United merr një tjetër goditje të rëndë. Skuadra e drejtuar nga Solskjaer është shkatërruar 4-0 nga Evertoni në...

Rikthehet Bayerni i frikshëm, fitore me “poker” ndaj Hannover (VIDEO)

Bayern Munich ka rigjetur formën spektakolare në Bundesligë, duke rrëmbyer suksesin e tretë radhazi. Skuadra e Kovac mundi 4-0 në transfertë Hannover në një...

EDITORIAL

Radio shtetrore gjermane DW: Në Tiranë kriza politike vazhdon

Nga DW/ Ambasadori i BE në Tiranë, Luigi Soreca ftoi palët politike në Shqipëri të ulen në tryezën...

FORUM

Aleatët e Bashës: S’ka pakt PD-PS, marrëveshje vetëm pozitë-opozitë

Flasin përfaqësuesit e aleatëve të Partisë Demokratike, Petrit Vasili, Fatmir Mediu, Mesila Doda, Agron Duka dhe ndard...

Pse marrëveshja Rama-Basha s’duhet me çdo kusht

AGRON GJEKMARKAJ/   Bashkë me gjethet që kë puten nga pemët, ashtu e që mbi të gjitha do të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com