E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Etiketimet Pogba

Etiketim: pogba

Zidane e thotë hapur: Dua Pogba-n menjëherë te Reali!

Zinedine Zidane nuk është nga ata trajner që i pëlqen që t’i fsheh dëshirat. Strategu francez eka të qarta idetë e tij për skuadrën...

Pogba me “valixhe” në duar, United gjen zëvendësuesin e francezit

Dëmtimet por edhe hoshilacionet e Paul Pogbas kanë detyruar drejtuesit e Man United të hidhen në merkato për të gjetur zëvendësuesin e kampionit të...

Reali ka gati 105 milionë euro plus Bale për Pogban

Real Madridi po planifikon të ofrojë shërbimet e Gareth Bale plus 90 milionë funte apo 105 milionë euro te Manchester Unitedi për mesfushorin Paul...

Takimi Zidane-Pogba, trajneri francez gjithçka në konferencë

Zinedine Zidane është fotografuar së bashku me Paul Pogba në ditët e fundit duke ngjallur besimin për një transferimin e mundshëm të francezit në...

United bën gati super ofertë për Kroos, gati të sakrifikojë Pogba-n

Manchester United është gati që të bëjë disa ndryshime gjatë janarit. Djajtë e Kuq, sipas gazetës Bild gjithmonë e më shumë po shfaqin interes...

Në “kafazin e artë” me Neymar, Pogba, Coutinho dhe Bale

Jemi në orët e fundit të merkato së transferimeve në Angli që do të mbyllet të enjten në orën 18:00, ndërkohë që në kampionatet...

Juventus dhe Real në tentativat e fundit për të rrëmbyer Pogba

Juventus dhe Real Madrid janë në tentativat e fundit për të siguruar kartonin e Paul Pogba. Gazeta “Marca” raporton se dy gjigantët e futbollit...

“Bomba” në merkato, Juventus ofron 3 yje për të rikthyer Pogba-n

Ëndrra e madhe e Juventusit ka filluar që të zgjohet sërish. Bardhezinjtë synojnë që të rikthejnë në skuadër një nga mesfushorët më të mirë...

Juventus rrit ofertën për Pogba por Man.United nuk dorëzohet

150 milion euro, kaq kërkon Man.United për kartonin e Pogba. Sipas “Times”, nuk jemi shumë larg kësaj shifre pasi Juventus është duke përpiluar një...

“Bomba” nga Anglia, PSG propozon shkëmbimin Neymar-Pogba

Paul Pogba dhe Neymar siç kanë bërë edhe në vitet e fundit, vijojnë të jenë në qendër të vëmendjes në merkato. Sipas “Independent” në...

EDITORIAL

Sërish kërcënim për gazetarët: Dorëzoni pasaportat e shërbimit ose ua sekuestrojmë!

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme u ka bërë thirrje të gjitha mediave dhe gazetarëve, që...

FORUM

Lorenc Vangjeli: Të gjithë mëkatarët që zbuloi tërmeti

Nga Lorenc Vangjeli - Ende pa u zbuluar emri i kryeprokurorit të ri, tërmeti i nëntorit i kishte...

Tërmeti si shans për të forcuar pushtetin personal!

Nga Kastriot Islami Tërmeti po rezulton me pasoja katastrofike për qytetarët por një mundësi e artë apo shans...