E martë, Qershor 25, 2019
Ballina Etiketimet Plazhet

Etiketim: plazhet

Nga deti te liqenet, plazhet më të bukura në Itali për...

Liqene, limane dhe gropa të këndshme, nga Alpet deri në Jon: ja plazhet më të bukura Jo vetëm plazhet e krijuara nga ujërat smeraldë të...

Përmbyten plazhet e Spanjës nga cunami

Një cunami rreth 1.5 metra i lartë ka ndodhur në plazhet e Majorcës dhe Menorcës në Spanjë. Një valë deti e lartë goditi bregun perëndimor...

10 plazhet më të pëlqyera në botë, sipas Instagramit /FOTO

Në Instagram, plazhet më të vizituara dhe më të preferuara në botë kanë më mijëra hashtagë dhe etiketime. Atje ku të gjithë njerëzit ëndërrojnë...

Njihuni me plazhet më spektakolare të Shqipërisë

Këto më poshtë janë plazhet më spektakolarë të Shqipërisë. Pjesa më e madhe e tyre ndodhen në Gadishullin e Karaburunit, por edhe në pjesën Perëndimore...

Klosi: Kontrolle të rrepta për sigurinë në plazhe, det dhe ndotjen...

Ministri Blendi Klosi premtoi tolerancë zero ndaj të gjithë subjekteve që nuk do të respektojnë ligjet dhe do të cënojnë mbarëvajtjen e sezonit turistik. Gjatë...

Sezoni turistik, gjendje alarmante nga ujërat e zeza në plazhe

Në pikun e sezonit turistik, zona e plazhit në Durrës është mbuluar nga ujërat e zeza. Shkak për këtë janë bërë defektet në rrjetin...

Monitorohet cilësia e ujit të detit në plazhe

Në kuadër të fushatës së ndërgjegjësimit mbi cilësinë e ujit të detit, Rrjeti i Informimit i BE-së ndërmori veprime për monitorimin e ujit të...

EDITORIAL

Ylli Manjani: Mos i hapni rrugë Edi Ramës

Nga Ylli Manjani Të gjithë ata që sot thonë se Edi Rama është i çmendur dhe se nuk...

FORUM

Adi Krasta: 30 qershori, jepini Ramës një ‘Fitore si të Pirros’

Nga Adi Krasta - Në Turqi, presidenti po humb për herë të dytë Bashkinë e Stambollit. Në Shtetet...

“Kolegji tregoi sot se Reforma në Drejtësi është mashtrim. Rama do të ketë fundin e një diktatori”

Për analistin Fatos Lubonja, vendimi i sotëm i Kolegjit Zgjedhor tregoi edhe njëherë kapjen që Rama i...