E mërkurë, Nentor 20, 2019
Ballina Etiketimet Plazh

Etiketim: plazh

Vajza nudo në plazhin e Golemit

Një skenë që rrallë ndodh, të paktën në Golem, është parë sot nga sytë e dhjetra pushuesve. Një çift i cili sipas dëshmitarëve, ishte shqiptar,...

Qyteti i kthen turistëve paratë, nëse në plazh bie shi

Pushuesit që të zgjedhin Italianë këtë fundjavë janë ndoshta më shumë të shqetësuar në lidhje me këmbimin valutor, pasi kjo lidhet me rezultatin e...

Vajzat shqiptaret topless në Sarandë (FOTO)

Mesa duket, kjo verë do të jetë shumë e nxehtë.  Aq e nxehtë, saqë femrat pothuajse do i heqin të gjitha, ndërsa meshkujt do...

EDITORIAL

Kriza zgjidhet vetëm me zgjedhje urgjente, të parakohshme

Tashmë nuk mban më “ujë pilafi”, në Shqipëri kriza po shkon drejt rrënimit të ekonomisë, demokracisë dhe...

FORUM

Luan Rama: Kosova brenda Serbisë, një postim provokativ dhe fyes i Kryeministrit të Shqipërisë!

Nga Luan Rama* - Nuk është një lapsus. Nuk është as ndonjë gabim prej pakujdesisë, publikimi në faqen...

Reformë e denjë për gishtin e Boschart

Nga Ylli Manjani - Shihni me vemendje se për çfarë reforme zgjedhore po zihen. Halli më i madh...