E hënë, Dhjetor 9, 2019
Ballina Etiketimet Plazh

Etiketim: plazh

Këto janë plazhet ku mund të shkohet ende me bukë me...

Kohët e fundit është vënë re një shtim i numrit të personave që preferojnë të shkojnë në plazh me bukë me vete. Disa për...

FOTO/ Fillon zhveshja në plazhe, pamjet që vijnë sot nga Himara

Edhe pse asnjë plazh i bregdetit shqiptar nuk është i hapur për nudistët, pushueset femra preferojnë që dielli t’u kapë çdo cep të trupit...

Ky është plazhi më i veçantë në botë, ndodhet në Meksikë...

“Plazhi i Dashurisë” ose ndryshe i quajtur plazhi i fshehur, është një nga destinacionet më unike në botë në ishujt Marieta. Ky plazh duket si...

Erë e fuqishme në plazh, çadrat fluturojnë në ajër dhe rrezikojnë...

Një plazh në Menorca të Spanjës është përfshirë nga era e fuqishme. Pamjet tregojnë çadrat që fluturojnë në ajër, të cilat u kthyen në një...

Shpëtohen 3 pushues nga mbytja në Durrës

Shmanget tragjedia në Durrës Një tragjedi e vërtetë është shmangur ditën e sotme nga policia në Durrës. Tre pushues janë shpëtuar nga mbytje dhe njëra prej...

Pushime në Shqipëri

Nga Agim Xhafka - Në orën 9 drejt e te plazhi. Sa zbrita nga makina një çun i pazgjuar ende nga gjumi flet si në...

FOTO/ Plane për plazh? Ky është moti për ditët që vijnë

Moti më në fund ndryshon ditët e para të këtij muaji, duke u paraqitur kryesisht me kthjellime. Sipas parashikimit të bërë nga Instituti i Gjeoshkencave...

Lajme të mira, nga 1 korriku rikthehen ditët me diell

Edhe gjatë ditës së sotme pritet të na shoqërojnë reshjet e shiut dhe moti i ftohtë për stinën ku ndodhemi. Një situatë e tillë parashikohet...

Klosi në Kala Festival: Eventi 1 javë, performanca me 120 DJ

Për 7 ditë në 24 orë, plazhi i Dhërmiut u shndërrua në arenën më të madhe të muzikës në rajon. Me performanca të 120...

Pushime në Shqipëri? Kaloni nga plazhi i Tales

As këtë vit plazhi i Tales, nuk ka ngelur jashtë vëmendjes së pushuesve atyre shqiptarë dhe të huaj. Administratori i Shënkollit, Albert Rusti thotë...

EDITORIAL

Priten arrestime nga prokuroria për ndërtimet VRASËSE

-Kryeprokurori i Republikës Olsian Çela deklaroi në Durrës se hetimet po vazhdojnë në mënyrë intensive për abuzuesit...

FORUM

Artut Zheji: Bajatllëk, mjerim dhe një Gjithollog për Kryeministër!

Nga Artur Zheji I di të gjitha, Ay! Kur dhe ku ndërtohet në mënyrë pastërmetore. Di të puthë...

‘Turp i njerëzimit’/ Washington Post: Çfarë tha Rama për Trump

Gazeta e njohur amerikane, Washington Post, ka risjellë në kujtesën e amerikanëve gjërat negative që janë thënë...