E mërkurë, Nentor 13, 2019
Ballina Etiketimet Plazh

Etiketim: plazh

Mit apo e vërtetë?! Çfarë rrezikojmë nëse futemi në ujë menjëherë...

Të gjithë jemi këshilluar në plazh që të mos futemi në ujë direkt sapo kemi ngrënë, pasi na rrezikohet jeta. Në fakt, të dhënat...

Disa mënyra si të mbroni lëkurën nga rrezet e diellit në...

Nuk mjafton që të aplikoni vetëm një herë në mëngjes krem anti diellit, sepse sa herë që zhyteni në det apo qoft edhe duke...

Sezoni, deti i ka marrë jetën 11 pushuesve vendas dhe të...

Që nga nisja e sezonit veror 2019, deti i ka marrë jetën 11 pushuesve vendas dhe të huaj, shifër e dalë nga rastet e...

Shqiptarët “mësyjnë” në det për të shpëtuar nga vapa

Tirana është zbrazur këtë të diel për shkak të temperaturave të larta. Qytetarët kanë zgjedhur bregdetin për t’i “shpëtuar” të nxehtit që ka përfshirë vendin...

Votime? Shqiptarët: Ditë për plazh dhe pishina

Zhgënjimin nga politika, si një përgjigje edhe ndaj ftesës së opozitës për të mos qenë pjesëmarrës, shumë qytetarë e kanë shprehur duke shkuar në...

Plane për plazh? Lexoni motin se paska surpriza

Fillimi i javës do të jetë me një mot të kthjellët dhe me vranësira mesatare më së shumti në juglindje dhe verilindje të vendit,...

Më në fund në plazh!

Ngritja e menjëhershme e temperaturave këtë fundjavë qershori ka mbushur plazhet buzë Adriatikut me pushues vendas e të huaj. Banjat e ujit e diellit,...

Bëhuni gati për plazh! Çfarë ndodh me motin ditët në vijim…

Për të gjithë ju që jeni mërzitur duke pritur të provoni rrobat e reja të banjës, ngushëllohuni me faktin se kohës së pritjes po...

Në Shëngjin bëhet plazh edhe në vjeshtë

Plazhi i Shëngjinit është i mbushur me pushues të shumtë edhe në javën e fundit të shtatorit. Kushtet atmosferike dhe çmimet e ulta tashmë...

Ditët e fundit të plazhit për familjen Hajdari (FOTO)

Fatmira Hajdari me profesion gjykatëse dhe Rudina Hajdari, deputete e Kuvendit të Shqipërisë, janë fotografuar teksa shijonin plazhin e mrekullueshëm të Jugut. Mesa duket,...

EDITORIAL

Ish-ministri Manjani: Republika e Bosit!

Nga Ylli Manjani A jemi ende Republikë Kushtetuese? Në letra ashtu figurojmë, por në praktikë vështirë të njihemi si...

FORUM

Zyrtari i SHBA: Korrupsioni në Shqipëri është gjithandej dhe fshihet në vendet më pak të dyshimta

Nga Dan Koski (Fjala e të Ngarkuarit me Punë në Ambasadën e SHBA në Tiranë, në Ceremoninë...

Pse të mos kemi 3 Gjykata Kushtetuese?

Nga: Astrit Patozi PSE TË MOS KEMI 3 GJYKATA KUSHTETUESE? Hahaha. Çfarë shteti qesharak! Kishim dy vjet pa Gjykatë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com