E mërkurë, Tetor 23, 2019
Ballina Etiketimet Plazh në Velipojë

Etiketim: Plazh në Velipojë

Plazh në Velipojë? Problemet e vijës bregdetare më të gjatë në...

Një nga plazhet me të mëdha në vend, ai i Velipojës është një ndër më të frekuentuarit gjatë këtyre ditëve. Por sezoni nuk po...

EDITORIAL

Opozitë, ku je? Kryeministri Rama nuk rrëzohet me facebook!

Kryeministri Rama nuk po jep shenja se do të shkojë në zgjedhje, ndonëse deri dje kishte shpresa,...

FORUM

Zef Mazi: Negociatat, fajet tona dhe dredhitë evropiane

Nga Zef Mazi Mos-hapja e negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut ka shkaktuar mjaft debate në BE...

Zv.ambasadori i SHBA: Shoqëria civile është gjaku i një demokracie të gjallë

Nga Daniel Koski* Jam i kënaqur të shoh kaq shumë njerëz sot që kanë rrokur shpirtin e vullnetarizmit,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com