Ballina Etiketimet Platforma

Etiketim: platforma

Rama “nuk gjen dot” grabitqarët, apel qytetarëve: Na ndihmoni!

Në takimin e përjavshëm të kryeministrit, Edi Rama me qytetarët në kuadër të programit “Shqipëria që duam”  tha se platforma ka shërbyer për qytetarët...

Kuvendi shqyrton sot Projektligjin dhe Platformën për dialogun

Kuvendi i Kosovës pritet të mblidhet sot në një seancë të jashtëzakonshme ku në rend dite ka shqyrtimin e çështjeve që ndërlidhen me dialogun me...

“Platforma, metodë e sajuar”, Rama-qytetarit: Quhet inovacion

Kryeministri Edi Rama ka replikuar me komentuesit pas publikimit të nëj rasti në profilin e tij në “Facebook”, ku një pensioniste kishte gjetur zgjidhje...

“Platforma”, Rama: Po mbillet fara e vetëdijes në administratë

Kryeministri Edi Rama pohoi se është rritur numri i qytetarëve të cilët adresojnë në platformë  shqetësimet e tyre. Teksa prezantoi rastet e zgjidhur, shefi...

Kandidate për Bashkinë e Shkodrës? Zv.kryeministrja Mesi: Rëndësi ka platforma

Zëvendëskryeministrja Senida Mesi shprehet besimplotë se më në fund shkodranët do të votojnë alternativën e PS-së për Bashkinë e Shkodrës. Në një intervistë për gazetën...

S’ka pjesëmarrje normale në Kuvend – Për 10 ditë, Opozita shpall...

Detaje të reja zbardhen nga mbledhja e opozitës së bashkuar në Shkodër. Duke iu referuar burimeve nga mbledhja që vijoi me dyer të mbyllura pas...

“Të përjashtuarit” e PD-së me propozim të ri, dorëzohet këtë javë

Organigrama e re e Partisë Demokratike, ende e pamiratuar, shoqërohet nga një projekt-statut i ri, të hartuar nga anëtarë të Këshillit Kombëtar. Janë po...

Platforma e bashkëqeverisjes/Rama: Qytetarët zgjidhin direkt problemet (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama, prezantoni platformën www.shqiperiaqeduam.al, bashkëqeverisëse me qytetarët, që sipas tij, synon ta bëjë Shqipërinë më të mirë. “Jemi gati me një rrejt...

Lista/ Platforma për ringritjen e PD-së, kritikët që nuk iu bashkuan...

Platforma për lëvizjen brenda Partisë Demokratike mbështetet nga disa ish-drejtues dhe deputetë të PD, por ajo që bie në sy është fakti që mes...

Idrizi: Ja platforma me 7 pika për zgjidhjen e krizës politike

Situata politike në vend mbetet shumë e tensionuar dhe partitë vijojnë që të prezantojnë platformat e tyre për të dalë nga ky ngërç. Edhe...

EDITORIAL

Mafia e qeveritare e votave mbyll dosjen e Dibrës. Pse heshtin ndërkombëtarët?

Prokuroria mbylli skandalin më të madh të vjedhjes dhe manipulimit të votave në Shqipëria, e dokumentuar me...

FORUM

Qemal Stafës, nuk i ndahen Minxhozët edhe pas 80 viteve!

Nga Ylli Dylgjeri Qemal Stafës, nuk i ndahen Minxhozët edhe pas... 80 viteve! Pas një debatit institucional Kryeministri-FSHF, e më...

Fondacioni Martin & Mirash Ivanaj – Një xhevahir kulture dhe dije në mes të Tiranës

Nga Mal Berisha Një Vegim i largët rreth emrit “Mirash” Ishte viti 1959 kur u ula në bangën e...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com