E martë, Nentor 19, 2019
Ballina Etiketimet Platforma për kthimin e parave

Etiketim: Platforma për kthimin e parave

Platforma për kthimin e parave të vjedhura tek shqiptarët. Basha: Askush...

Gjatë konferencës për shtyp, kreu i PD-së, Lulzim Basha, prezantoi edhe platformën e PD-së, për atë e cilësoi si kthim të parave të vjedhura...

EDITORIAL

Gjekmarkaj: Meta bëri aktin e duhur. Borchardt ishte i njëanshëm

 Analisti Agron Gjekmarkaj i ftuar në emisionin “Real Story” të Sokol Ballës në “News 24” tha se...

FORUM

Dvorani dhe manovra për kurth Presidentit. Avokati Popullit nxjerr dokumenta

Po zbardhet krejt skema mafioze e lojës së PS me kryetarin e KED, Ardian Dvorani për të...

Dëshmori Artan Cuku- Meteori që s’do shuhet kurrë

Mirënjohje dhe krenari për Dëshmorin më të ri Dibrës Nga Dr. Hasan Shkëmbi           ...