Ballina Etiketimet Platforma e bashkëqeverisjes

Etiketim: platforma e bashkëqeverisjes

”Platforma e Bashkëqeverisjes”, 22 mijë shqiptarë kanë marrë shërbimin

Rreth 22 513 shqiptarë kanë marrë më në fund shërbim publik nga qeveria e Shqipërisë, pas ankesës së tyre në platformën e bashkëqeverisjes “shqipëriaqeduam.al”....

Rama: Platforma e bashkëqeverisjes nuk zgjidh gjithçka

Kryeministri Edi Rama, në takimin e kësaj të mërkure me koordinatorët e bashkëqeverisjes, deklaroi se “platforma e bashkëqeverisjes nuk zgjidh gjithçka, sidomos kur qytetarët...

Rama: Platforma e bashkëqeverisjes, rruga më e shkurtër për të zgjidhur...

Platforma e bashkëqeverisjes shqiperiaqeduam.al është rruga më e shkurtër e çdo qytetari që kërkon të zgjidhë një hall a problem, me administratën shtetërore. Në takimin...

Prezantohet platforma e bashkëqeverisjes në Pukë, ministri Bushati: Synojmë thithjen e...

Në kuadër të mbledhjes së qeverisë në Qarkun e Shkodrës, ministrat e Qeverisë Rama u ndalën në bashkinë e Pukës për të diskutuar mbi...

EDITORIAL

Mafia e qeveritare e votave mbyll dosjen e Dibrës. Pse heshtin ndërkombëtarët?

Prokuroria mbylli skandalin më të madh të vjedhjes dhe manipulimit të votave në Shqipëria, e dokumentuar me...

FORUM

Të vdekurit fitojnë gjithmonë, ndonjëherë të gjallët duhen kërkuar mes tyre

Nga Lorenc Vangjeli - Rrallë shumë, por megjithatë ndodh: njerëz që kanë Ikur nga kjo botë, i imponojnë...

Fondacioni Martin & Mirash Ivanaj – Një xhevahir kulture dhe dije në mes të Tiranës

Nga Mal Berisha Një Vegim i largët rreth emrit “Mirash” Ishte viti 1959 kur u ula në bangën e...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com