E hënë, Korrik 15, 2019
Ballina Etiketimet Plas skandali

Etiketim: Plas skandali

Plas skandali, gjyqtari dhe zyrtari i Botërorit kapen duke marrë rryshfet

Kur duhet edhe fiks 1 javë nga starti i kampionatit Botëror "Rusi 2018", BBC publikon një skandal të madh. Gjyqtari ansor kenian, Aden Marua, i...

EDITORIAL

Presidenti: Propaganda e hetuesia, dy shtyllat që mbajtën në këmbë komunizmin

Presidenti Ilir Meta është takuar sot me mjekun e njohur Isuf Kalo. Në një postim në Facebook,...

FORUM

Shqipëria drejt çmendurisë: politika shkruan shkencën !

Nga Artan Fuga - Nga Deputetët po shkruajnë edhe ligjet e Njutonit, edhe ekuacionet e Makswellit! Sot e nesër...

Kim Mehmeti: Opozita i “dogji” mandatet, “Rilindja” është duke e “djegur” Shqipërinë

Shkruan Kim Mehmeti Nuk janë të pakuptimta, përbuzëse dhe çmendurake vetëm thëniet e Kryeministrit të Shqipërisë se vendi...