Ballina Etiketimet Plarent Ndrecaj

Etiketim: Plarent Ndrecaj

Ndryshime në qeveri, Ndreca merr post në Ministrinë e Brendshme

Në qeverinë “Rama” janë bërë disa ndryshime. Plarent Ndreca është emëruar Sekretar i Përgjithshëm i Ministrisë së Brendshme. Ndreca zëvendëson në detyrë Dritan Palnikaj, i...

EDITORIAL

Presidenti francez Macron shpëtoi Ramën, ndërsa Rilindja e masakron

-Si nuk i vjen turp Rilindjes dhe PS-së që janë turr me sulme dhe fyerje ndaj presidentit...

FORUM

Andi Bushati: Katër gënjeshtra rilindase kundër Makronit

Nga ANDI BUSHATI Propaganda e rilindjes, e cila një vit më parë u rek të na mbushte mendjen...

Shengeni Serbo-centrik ose Ballkani midis Euro-Atlantizmit dhe Euro-Azisë

Prof. Lisen Bashkurti- Schengeni Ballkanik, i firmosur pak ditë më parë nga Serbia, Maqedonia e Veriut dhe Shqipëria...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com