E mërkurë, Nentor 20, 2019
Ballina Etiketimet Plagosje

Etiketim: plagosje

Plumba pranë Bashkisë së vjetër të Kavajës, një i plagosur me...

Një plagosje me armë zjarri sapo ka ndodhur në Kavajë. Nga raportimet e para bëhet me dije se plagosja ka ndodhur pranë Bashkisë së...

Dëmet nga tërmeti; 130 shtëpi dhe 7 pallate të dëmtuar, 105 persona...

Tërmetet që goditën sot Shqipërinë kanë shkaktuar dëme të mëdha. Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka në orën 19:30 informoi se nga lëkundjet janë dëmtuar...

Negociata me familjen, dorëzohet pas rrethimit autori i plagosjes së 37-vjeçarit...

Arrestohet autori i plagosjes së 37-vjeçarit Ardian Kola, ngjarje e ndodhur mbrëmë në qytetin e Lezhës. Policia e Lezhës, menjëherë pas ngjarjes së ndodhur...

LAJM I FUNDIT/ Të shtëna me armë në Lezhë, një person...

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Katedralës së qytetit dhe mësohet se një person ka qëlluar në drejtim të një personi tjetër. Mësohet se i...

VIDEO/ Plagosja në Laç, vijnë pamjet nga vendi i ngjarjes

Një i ri ka mbetur i plagosur rëndë mbrëmjen e sotme në hyrje të qytetit të Laçit. Policia ende nuk ka bërë të ditur të...

Plagosën 4 në Laprakë, kapen në Mamurras dy vëllezërit e rrezikshëm

Policia ka vënë në pranga gjatë një operacioni të zhvilluar sot dy vëllezër të kërkuar për tentativë vrasjeje e të konsideruar persona të rrezikshëm....

Plagosje me armë zjarri, ja dyshimet e para të policisë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë pasdite në fshatin Fermë-Partizani në Berat. Një shtetas 43 vjeçar i identifikuar nga Policia me inicialet E.P ka...

E rëndë, nxënësi plagos me thikë katër persona të stafit pedagogjik

Një nxënës i armatosur me thikë ka plagosur një mësuese dhe tre persona të tjerë në një shkollë në kryeqytetin e Norvegjisë. Viktimat ishin pjesë...

Të shtëna me armë zjarri, plagoset një person në Bulqizë

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pak më herët në Bulqizë, ku ka mbetur i plagosur një person. Sipas informacioneve paraprake, i plagosur ka...

Plagos pronarin e një furre buke, kapet 26-vjeçari

Një 60-vjeçar ka mbetur i plagosur me armë zjarri në orët e para të ditës së sotme. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Kavajës,...

EDITORIAL

Kriza zgjidhet vetëm me zgjedhje urgjente, të parakohshme

Tashmë nuk mban më “ujë pilafi”, në Shqipëri kriza po shkon drejt rrënimit të ekonomisë, demokracisë dhe...

FORUM

Paloka: Pse e zgjat kot Rama shkarkimin e Presidentit?!

Nga Edi Paloka* Nuk e kuptoj cfare shqetesimi ka Rama per shkarkimin e Presidentit?! Cfare rendesie ka cfare...

Përse duhet vlerësuar dhe mbështetur Presidenti Meta

Prof. Lisen BASHKURTI Mbas pështjellimeve institucionale dhe politike, mbas kaosit opinional dhe mediatik është përsëri Presidenti Meta që...