Ballina Etiketimet Plagosja në Lezhë

Etiketim: Plagosja në Lezhë

Plagosja në Lezhë, konflikti nisi për një karikues celulari

Një sherr i nisur për një karikues celulari mësohet se ka qenë pikënisja e konfliktit që përfundoi me përdorimin e armës mbrëmjen e së...

Plagosja në Lezhë, pista ku po heton policia dhe e kaluara...

Mësohen detaje të reja lidhur me plagosjen e mbrëmjes së kësaj të hëne në Lezhë. Në shënjestër të të shtënave u vu 35-vjeçari Arben Gjini,...

EDITORIAL

Moria e zyrtarëve dhe ish-deputetëve të PS dënuar nga “Dekriminalizimi”

Rreth 4 vite më parë Kuvendi i Shqipërisë miratoi ligjin e njohur si ligji i “dekriminalizimit” që...

FORUM

Analiza e “Bloomberg”: Nuk ka datë për Shqipërinë, BE e lodhur me lindjen

Shpresat e Ballkanit për fillimin e negociatave të pranimit me Bashkimin Evropian janë “në fije të perit”...

Ylli Manjani: Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador!

Nga Ylli Manjani - Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador! Këtë fyerje nuk ta kishim borxh. As ndonjë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com