E hënë, Dhjetor 9, 2019
Ballina Etiketimet Plagosi

Etiketim: plagosi

Plagosi me grushta dhe sende të forta një person, arrestohet 33-vjeçari

Gjatë një konflikti për motive të dobëta shtetasi me iniciale F.K 33 vjeç ka goditur me grushta dhe mjete të forta shtetasin me iniciale...

Itali/ Plagosi me thikë pronarin e një lokali, arrestohet shqiptari

Ka përfunduar me dy goditje me thikë sherri mes një 32-vjeçari shqiptar dhe pronarit të një bari në Itali. 32-vjeçari e goditi në kraharor dhe...

Tiranë/ Plagosi me thikë të riun, arrestohet 17-vjeçari

Ka rënë në prangat e policisë, 17-vjeçari me iniciale F.K, i cili plagosi me thikë mbasditen e djeshme në rrugën “Taulantët”, një 21-vjeçar. Mësohet ndër...

Sherri në lokal/ Plagosi me thikë në qafë të riun, kapet...

Policia e Dibrës ka vënë në pranga autorin e një krimi të ndodhur mbrëmjen e kaluar në fshatin Bllatë të Maqellarës. Sipas të dhënave zyrtare,...

Flet nëna e 50-vjeçarit që plagosi tre policët: Djali im është...

Nëna e autorit të grabitjes së dyqanit ka thënë se djali i saj është me probleme mendore, prandaj ka kryer aktin e grabitjes. E...

Vlorë, plagosi me thikë 46 vjeçarin arrestohet. Ja emri

Është arrestuar në Vlorë autori i një plagosjeje me thikë, ngjarje kjo e ndodhur një ditë më parë në këtë qytet. Konkretisht, mësohet se në...

Zbulohet kush e plagosi biznesmenin në Shkodër, policia nis “krehjen” e...

Policia e Shkodrës ka arritur ta zbulojë kush e plagosi biznesmenin shkodran Xhevat Vataksi dhe ka nisur të krehë zonën ku ndodhi sulmi, fshatin...

Plagosi të riun me thikë në mes të Durrësit, i mituri...

Një 16-vjeçar është arrestuar në qytetin e Durrësit pasi ka plagosur një djalë 5 vite më të madh se ai me thikë. Specialistët për Hetimin...

Durrës, plagosi një person me thikë, arrestohet pas 8 muajsh autori

Ndalohet një shtetas në kërkim për veprat penale “Plagosja e rëndë me dashje” dhe “Mbajtja pa leje e armëve të ftohta”. Policia ka arrestuar shtetasin...

EDITORIAL

Priten arrestime nga prokuroria për ndërtimet VRASËSE

-Kryeprokurori i Republikës Olsian Çela deklaroi në Durrës se hetimet po vazhdojnë në mënyrë intensive për abuzuesit...

FORUM

Artut Zheji: Bajatllëk, mjerim dhe një Gjithollog për Kryeministër!

Nga Artur Zheji I di të gjitha, Ay! Kur dhe ku ndërtohet në mënyrë pastërmetore. Di të puthë...

‘Turp i njerëzimit’/ Washington Post: Çfarë tha Rama për Trump

Gazeta e njohur amerikane, Washington Post, ka risjellë në kujtesën e amerikanëve gjërat negative që janë thënë...