E mërkurë, Tetor 23, 2019
Ballina Etiketimet Plagoset

Etiketim: plagoset

Sherr në Kodër Kamëz, plagoset rëndë me thikë 56-vjeçari

Një sherr me thika mes dy qytetarëve ka ndodhur pas mesnatës në Kodër Kamëz, me pasojë plagosjen rëndë të njërit prej tyre. Raportohet se 68-vjeçari...

Aksident në Korçë, plagoset rëndë drejtuesi i motorit

Një aksident është regjistruar në aksin Koçë-Voskopojë, në fshatin Turan ku i plagosur ka mbetur drejtuesi i një motori. Burime për RTV Ora bëjnë me...

Plagoset marinari në portin e Durrësit, u rrëzua nga shkallët e...

Një marinar në portin e Durrësit ka mbetur i plagosur pasi është rrëzuar nga shkallët e një anije. Policia thotë se "rreth orës 20:30, në Spitalin...

Lezhë, plagoset në oborrin e shtëpisë 77-vjeçari

Një 77-vjeçar është vetëplagosur me armë gjahu në oborrin e banesës së tij. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Gajush të Lezhës rreth...

E paprecedentë/ Policia plagos gazetarin në protestë

Skandaloze dhe e paprecedentë. Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshi duke zbatuar urdhrat e Edi Ramës ka vendosur të hedhë gazlostësjellës në të gjitha rrugët...

Makina përplaset me minibusin, plagoset pasagjerja

Një aksident rrugor me pasojë plagosjen e një shtetaseje ka ndodhur sot në aksin rrugor Librazhd-Prrenjas. Në aksident është përfshirë një  mjet me një minibus....

Peshkopi, plagoset me armë zjarri një 32-vjeçar

Një 32-vjeçar është plagosur me armë zjarri në Peshkopi. Policia thotë se ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:40, pas një konflikti. "Shtetasi A.Sh, 33 vjeç,...

Përplasen dy makina në Fier, plagoset shoferi (Video)

Një automjet tip “Renault” është përplasur me një automjet tip “Benz” pranë vendit të njohur si “Rotondua e Sheqit” në Fier. Si pasojë e përplasjes...

Kris pistoleta, plagoset 24-vjeçarja shqiptare në Itali

Një prostitute shqiptare e moshës 24-vjeçare është plagosur me armë zjarri mbrëmjen e sotme në Torino. E reja ka qenë duke ecur në rrugën...

Pukë, plagoset me armë zjarri një 30-vjeçar/ EMRI

Një 30-vjeçar është plagosur me armë zjarri në Pukë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të premteje në fshatin Kaftall. Sipas informacioneve të para të...

EDITORIAL

Zv. Ndihmës Sekretari amerikan, Jorgan Andrews: SPAK dhe BKH do kapin “peshqit e mëdhenjë”

Zv. Ndihmës Sekretari amerikan për Çështje të Narkotikëve dhe Ligjzbatimit Jorgan Andrews, thotë se përkushtimi i Shteteve...

FORUM

Zef Mazi: Negociatat, fajet tona dhe dredhitë evropiane

Nga Zef Mazi Mos-hapja e negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut ka shkaktuar mjaft debate në BE...

Zv.ambasadori i SHBA: Shoqëria civile është gjaku i një demokracie të gjallë

Nga Daniel Koski* Jam i kënaqur të shoh kaq shumë njerëz sot që kanë rrokur shpirtin e vullnetarizmit,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com