Ballina Etiketimet Pilotëve

Etiketim: pilotëve

Greva e pilotëve të “British Airways” – Anulohen 1,700 fluturime. Sindikata...

Pilotët e British Airways kanë nisur një grevë dy-ditore të Hënën, duke pezulluar thuajse të gjithë fluturimet,  për shkak të një konflikti në lidhje...

EDITORIAL

Kriza zgjidhet vetëm me zgjedhje urgjente, të parakohshme

Tashmë nuk mban më “ujë pilafi”, në Shqipëri kriza po shkon drejt rrënimit të ekonomisë, demokracisë dhe...

FORUM

Diplomati Bashkurti: Përse duhet vlerësuar dhe mbështetur Presidenti Meta

Prof. Lisen Bashkurti- Mbas pështjellimeve institucionale dhe politike, mbas kaosit opinional dhe mediatik është përsëri Presidenti Meta që...

Paloka: Pse e zgjat kot Rama shkarkimin e Presidentit?!

Nga Edi Paloka* Nuk e kuptoj cfare shqetesimi ka Rama per shkarkimin e Presidentit?! Cfare rendesie ka cfare...