E martë, Qershor 25, 2019
Ballina Etiketimet Philipe Roth

Etiketim: Philipe Roth

Thonë se Philipe Roth ka vdekur… Me siguri është e gënjeshtërt…

-Është tronditur bota e letërsisë, e artit, e gazetarisë dhe e lexuesve nga vdekja e shkrimtarit amerikan Philipe Roth- “Të hidhëruar dhe të mallëngjyer…” Kështu...

EDITORIAL

Po vjen, fatkeqësisht, e DIELA E PËRGJAKSHME!

Kandidatët e PS-së kanë filluar të grumbullojnë të “fortët” e krimit dhe po bëjnë lista për të...

FORUM

Letër e pa dëgjuar, e një djali për babain e tij, gjyqtar, që ia shkarkoi padrejtësisht Vettingu

Nga Mirjon Gurali Brahimllari  Babë! Disa ditë më parë Komisioni i Pavarur i Kualifikimit, me një vendim sa të...

Bushati: Edhe Erdogani do ta kishte zili “Rilindjen”

Analisti Andi Bushati i ftuar në rubrikën “Opinion” në Neës 24 foli për krizën politike, aktorët në...