E martë, Shtator 17, 2019
Ballina Etiketimet Petrti vasili

Etiketim: Petrti vasili

Vasili: 13 Tetori, rëndësi kritike, humbja çon në mbylljen e dyerve...

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, thotë se 13 Tetori i dekretuar nga Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta për zgjedhjet lokale, ka rëndësi kritike, pasi...

Vasili tregon pamjet kur Rama ”dogji” kryeministrinë

Petrit Vasili i LSI-së, përmes një video të postuar në facebook, tregon kur në vitin 2011, Edi Rama si opozitar ''dogji'' kryeministrinë. ''Shiheni VIDEON,...

Vasili publikon pamjet: Rama baltoste në anglisht Shqipërinë

Ish-deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim Petrit Vasili  publikon videon kur kryeministri aktual Edi Rama hidhte baltë mbi Shqipërinë në kohën kur ai ishte...

Sulmi ndaj gazetares, Vasili: Ditë e keqe për lirinë e gjithsecilit...

Pas sulmit mbi banesën e babait të gazetares Klodian Lala ka ardhur reagimi i kreut të deputetëve të LSI-së , Petrit Vasili. Vasili shkruan se...

EDITORIAL

Miliarderi George Soros dhe debatet për ndikimin e tij në Shqipëri

Nga Zëri Amerikes/ Xhorxh Soros, është një filantrop i cili ka zgjedhur të investojë për një shoqëri të...

FORUM

Gazeta britanike “The Indipendent”: Ja pse u mbyll televizioni Agon Channel

Nga “The Indipendent” Drejtpërdrejt për të dhënë emisionin e saj të rregullt të lajmeve në mëngjes, Sonila Meco...

Një lajm i keq për optimistët e reformës zgjedhore

Nga Astrit Patozi - Të gjithë ata që po shpresojnë në ndryshimin e sistemit politik në Shqipëri, si...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com