E mërkurë, Qershor 19, 2019
Ballina Etiketimet Petro Koçi

Etiketim: Petro Koçi

Koçi reagon për KJ: Fakti që isha në foto me Kiçon...

Zëvëndësministri i Mbrojtjes, Petro Koçi shpjegon foton ku në krah të tij shfaqet ish-ministri i Mbrojtjes në kohën e diktaturës dhe ish-anëtari i Byrosë...

Ish-anëtari i Byrosë Politike në tribunën e nderit të “Rilindjes”. Reagon...

Kiço Mustaqi  shfaqet në krah të zëvëndësministrit të Mbrojtjes, Petro Koçi, në ceremoninë e përvjetorit të Divizionit “Asim Zeneli”. Kiço Mustaqi, ish-ministër i Mbrojtjes në...

GËZUAR 2017 nga Petro Koçi: Vitin e Ri si gjithmonë e...

Nga Albina Gjergji Duke e konsideruar stinë të mbarë kombëtare fundvitin e ‘90-ës, zëvendësministri i Mbrojtjes, Petro Koçi u uron shqiptarët një 2017 plot jetë...

FA ndërtojnë 45 m urë “bailey” në Grazhdan të Gramshit (FOTO)

Efektivët e Batalionit të Xhenios të Forcave të Armatosura përfunduan ndërtimin e urës "bailey" në fshatin Grazhdan, Njësia Administrative Kukur të Bashkisë Gramsh. Për dorëzimin...

Koci: Fitorja e Trump si e Ramës, erdhën në pushtet në...

Fitorja e Donald Trump në garën presidenciale amerikane, ka bërë që liderët të reagojnë, qofshin me mesaazhe urime apo keqardhje. Urimin për zgjedhjen e Donald...

Petro Koçi: Nishani dekoroi 67 ballistët për qëllime politike dhe elektorale

Dekorimi i 67 ballistëve nga presidenti Bujar Nishani ka qëllime të mirëfillta politike dhe elektorale. Kështu ka deklaruar zv.ministri i Mbrojtjes Petro Koçi i cili...

Gradohen studentët ushtarakë shqiptarë që studiuan në Turqi

9 studentë ushtarakë shqiptarë që përfunduan studimet në Turqi u titulluan oficerë dhe iu dha grada nëntoger. Në ceremoninë e zhvilluar të hënën në ambientet...

Aleatët: Rama indiferent, të garantohet votimi elektronik, nëse jo protesta

Flasin aleatët e Ramës, lidhur me vendimet e PS-së mbi Reformën Zgjedhore: Nëse vazhdon në drejtimin e kundërt, do të braktiset Nga: Redjon Shtylla Në çfarë...

Fillon stërvitja e përbashkët e koduar “Joint Effort-16”

Filloi sot stërvitja e përbashkët “Joint Effort-16”, e cila do të zhvillohet në vendin tonë nga data 19-29 shtator 2016 . Kjo stërvitje është...

Koçi:Koalicioni do te jete i bashkuar ne zgjedhjet e Dibres

Zevendesministri i Mbrojtjes Petro Koçi, njekohesisht dhe kryetar i Partise Socialiste te Vertet, thote se koalicioni do te jete i bashkuar ne zgjedhjet e...

EDITORIAL

BE nuk hap negociatat. Dështim i qeverisë Rama

-Nga dje populli opozitar filloi rrethimin e KZAZ-ve, duke i djegur për të mos lenë shpurën qeveritare...

FORUM

Apeli i Veton Surroit: Shqipëria po shkon drejt humnerës

Nga Veton Surroi Po të ishte Shqipëria ndërmarrje ekonomike me aksione në bursë ndërkombëtare, menaxhmenti i saj do...

Armand Shkullaku: Organizata e Rilindjes duhet të shkrihet

Nga Armand Shkullaku- Përgjimet mbi organizatën e strukturuar të Rilindjes dhe, mbi të gjitha, reagimi i saj...