E mërkurë, Korrik 24, 2019
Ballina Etiketimet Petro Koçi

Etiketim: Petro Koçi

Tahiri la mandatin, vjen reagimi i parë nga një zyrtar i...

Pas lënies së mandatit nga Saimir Tahiri ka ardhur dhe  reagimi i parë nga një zyrtar i qeverisë. Ka qenë Petro Koçi, zëvendës ministër i...

“Emergjenca nga përmbytjet”, zv.ministri Koçi: Nuk kemi fatkeqësi natyrore

ZV/ministri i Mbrojtjes, Petro Koçi ishte i ftuar ditën e sotme në rubrikën “Opinion” në studion e lajmeve në News24 për të folur për...

Përmbytjet në autostradën Tiranë-Durrës, zv/ministri i Mbrojtjes: Duhet parë pjesa e...

Zëvendësministri i Mbrojtjes, Petro Koçi, ka komentuar situatën me përmbytjet e dy ditëve të fundit në vendin tonë. Duke u ndalur tek rasti i...

Çështja “Tahiri”, Petro Koçi akuza Bashës

Kërkesa e fundit e Prokurorisë së Krimeve të Rënda për heqjen e mandatit të deputetit Sajmir Tahiri ka ngjallur shumë reagime. Një ndër ta është...

Zëvendësministri zbulon arsyet e vizitës së senatorëve amerikanë

Zëvendësministri i Mbrojtjes, Petro Koçi ka komentuar sot vizitën e senatorëve amerikanë në Tiranë gjatë javës që lamë pas. Në një koment në Facebook ai...

Zjarret/ Zv.ministri Koçi: Ja ku është situata më e rëndë

Situata e krijuar me zjarret në vendin tonë gjatë ditëve të fundit është paraqitur e vështirë, kjo është për shkak të terrenit të thyer...

Aleati i Ramës, Koçi: Dhuna në fushatë e papranueshme

Zv-ministri i Mbrojtjes, njeheresh dhe kreu i PSV '91 Petro Koçi ka reaguar lidhur me incidentet zgjate fushatës elektorale. Në reagimin e tij Koçi dënon...

Aleati i Ramës: Pse nuk u regjistrova për zgjedhjet, ku do...

Kreu i partisë “PSV 91”, Petro Koçi, ka shpjeguar arsyet për të cilat nuk u regjistrua në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve për zgjedhjet parlamentare...

Koalicioni i majtë.Partitë e vogla listë kërkesash për Ramën

Koalicioni zgjedhor i Partisë Socialiste është ende i paformalizuar, kur kanë mbetur më pak se 48 orë nga regjistrimi i tyre në Komisionin Qendror...

Petro Koçi: Ëndrra e PD është 14 shtatori për të sulmuar...

Flet për "Koha Jonë", zv/ministri i Mbrojtjes, Petro Koçi: PD e specializuar në grushte shteti dhe në skenarët e destabilizimit Intervistoi: Redjon Shtylla ''Ish-komando që...

EDITORIAL

Tre vite me reformë, por ende pa DREJTËSI

Ceremonitë festive të zhvilluara dje nga institucionet e qeverisë për 3-vjetorin e miratimit të Reformës në Drejtësi...

FORUM

Sali Berisha: Përgjigje Presidentit të Serbisë, Serbomadhisë Aleksandër Vuçiç! (II)

Nga Sali Berisha - (Vijim pjesa e dytë) Miq, ne konferencen e tij te shtypit te dt 20 korrik...

Një tjetër sukses spektakolar i Reformës në Drejtësi

Nga Neritan Sejamini - Nje tjeter sukses spektakolar i Reformes ne Drejtesi: Meqe nuk bene dot nje Gjykate te...