E mërkurë, Tetor 16, 2019
Ballina Etiketimet Petro Koçi

Etiketim: Petro Koçi

Tërmetet/ “Ke inate se ke lëvizur nga detyra”, Petro Koçi “përplaset”...

Zëvendës ministri i Mbrojtjes Petro Koçi i ftuar në emisionin “Real Story” kishte një debat me ish-drejtorin e Emergjencave Shemsi Prençi. Koçi tha se Ministria...

Teatri, zëvendësministri: Zhgënjyese, gjuha arrogante dhe e tërbuar

Zëvendësministri i Mbrojtjes, Petro Koçi, është bërë pjesë e debatit për Teatrin Kombëtar. Zv.ministri shkruan në rrjetet sociale se është tejet zhgënjyese gjuha arrogante dhe...

Rama sulmon Këshillin e Europës me Petro Koçin: Organizatë që sapo...

Zv.Mininistri i Mbrojtjes, Petro Koçi ka reaguar pas vendimit të Këshillit të Europës, për tërheqjen e vëzhguesve në zgjedhjet e 30 qershorit. Në arsyetimin e...

“Godet” zv/ministri i Mbrojtjes: Lidhjet me krimin e kanë nxjerrë opozitën...

Zv/ministri i Mbrojtjes, Petro Koçi i ftuar në emisionin "Arena" në RTV ORA deklaroi se fakti që opozita ka dalë nga Kuvendi lidhet edhe...

Petro Koçi jep lajmin e hidhur, ndahet nga jeta punonjësi i...

Zv.ministri i Mbrojtjes Petro Koçi njofton vdekjen e një prej punonjësve të vjetër të Partisë Socialiste, Haxhi Balla. “Dhimbje për ndarjen nga jeta të Haxhi...

“Lleshi”, Zv.ministri i Mbrojtjes: Kjo çështje, të zgjidhet në respekt të...

Për zv/ministrin e Mbrojtjes, Petro Koçi procedurat që po ndjek Presidenti Ilir Meta për dekretimin e Sandër Lleshajt në postin e ministrit të Brendshëm...

Petro Koçi, “flakë për flakë” serbit

Në Ministerialin e Mbrojtjes të Europës Juglindore (SEDM),që zhvillohet sot në Beograd, zëvendësministri i Mbrojtjes, Petro Koçi, iu përgjigj flakë për flakë sekretarit të...

Zv/ ministri i Mbrojtjes: Kufijtë janë vijë e kuqe, s’bëhet fjalë...

Zv/ ministri i Mbrojtjes, Petro Koçi i ftuar në studion e Report Tv komentoi debatin për rishikimin e kufijve mes Kosovës dhe Serbisë. "Kufijtë janë vijë...

Kontrabanda e naftës me ish-Jugosllavinë, Petro Koçi: Berisha u kompromentua rëndë...

Zv/ministri i Mbrojtjes, Petro Koçi, nuk rresht së akuzuari ish-kryeministrin Sali Berisha, në lidhje me deklaratat e tij për Kosovën dhe qëndrimin ndaj presidentit të...

NATO bazë ajrore në Kuçovë, Petro Koçi: Shqipëria rol për sigurinë...

Pas lajmit që dha kryeministri Edi Rama se në Kuçovë do të ndërtohej baza ajrore e NATO-s në Ballkanin Perëndimor, vjen një reagim nga...

EDITORIAL

Luan Rama: Presidenti i Republikës, përtej emrit të Ilir Metës

Nga Luan Rama - Pa dashur të hyj në absurdin jo vetëm kushtetues e ligjor, por edhe logjik...

FORUM

Pse më erdhi turp nga Edi Rama në Beograd?

Nga Bardhyl Mahmuti* Më 10 tetor 2019, pas takimit në Novi Sad me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama,...

Haje tani atë m.. që doje! Haje e mos u ngopsh kurrë!

Nga Agim Xhafka E bëra një spiunllik që në mëngjes. Shkova në polici e thashë se Berti, kushëriri...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com