Ballina Etiketimet Petrit Vasili

Etiketim: Petrit Vasili

Petrit Vasili: Rama e ka çuar Shqipërinë në udhëkryqin më të...

Kreu i grupit parlamentar i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, ka folur lidhur me protestën e opozitës një ditë më parë dhe situatën...

Petrit Vasili: Protestës së opozitës nuk ja kërcet fare për broçkullitjet...

Kreu i grupit parlamentar të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili përmes një statusi në Facebook ka reaguar lidhur me qëndrimin e kryeministit Edi...

Vasili: Rama, armiku i integrimit

Kreu i deputetëve të LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar sot për deklaratat e Edi Ramës. Akuzve të PS se opozita po bllokon integrimin, Vasili...

Petrit Vasili: Rama quan “Zërin e Amerikës” kënetë

Kryetari i Grupit Parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili, ka reaguar përmes një postimi në rrjet lidhur me akuzat dhe sulmin e Kryeministrit Edi Rama...

Vasili: Rilindja asgjësoi Këshillin Kombëtar të Integrimit, fajtore heshtja e BE-së

Kreu i grupit parlamentar i LSI-së, Petrit Vasili përmes një reagimi në facebook, shkruan se projektrezoluta e Rilindjes asgjësoi Këshillin Kombëtar të Integrimit, dhe...

Vasili: Vdekjet shtohen, po milionat për check up-in për çfarë shërbyen?!

Kreu i grupit parlamentar të LSI-së Petrit Vasili përmes një statusi në "Facebook" ka reaguar lidhur me shërbimin e check up-it. Vasili thotë se...

Vasili, Ramës: Ti më ke mendjen e kecit, si pazari Roskovecit

Kreu i deputetëve të LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar pas deklaratave të bëra sot nga kryeministri Edi Rama në bashkëbisedimin me qytetarët në Gjirokastrës. Vasili...

Lista e barnave, Vasili: Rama llafazan ambulant, u hoqi të drejtën...

Kreu i grupit parlamentar të LSI-së Petrit Vasili përmes një statusi në Facebook ka reaguar sërish lidhur me listën për barnat e rimbursueshme të...

Vasili: Kemi kryeministër një lloz 2 metra të gjatë

Kreu i deputetëve të LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar pas intervistës së dhënë nga kryeministri Edi Rama në “ABC News”, ku kritikoi sërish gazetaren...

Audio-përgjimi, LSI: Prokuroria të hetojë, Rama nuk ka të drejtë të...

Kreu i grupit parlamentar të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, ka reaguar sërish lidhur me deklaratat e kryeministrit Rama në mbledhjen e kaluar...

EDITORIAL

Shkodra dje u dhunua, por akoma nuk është dorëzuar!

Kryeministri e ka ndarë mendjen për t’i poshtëruar shkodranët, duke përdorur policinë dhe shantazhin. Rilindja do nxjerrë...

FORUM

“Thesi” i Edi Ramës nxjerr vetëm kriminelë, trafikantë, oligarkë…

Nga Kastriot Islami Edi Rama sa herë fut dorën në ‘thes’ nxjerr; i) kriminel a trafikant; ii) të...

Mihali i Qeparoit

Nga Auron Tare Mihali i Qeparoit (pjesa e dyte) Tani qe gjakrat u qetesuan pas incidentit te Porto Palermos...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com