E shtunë, Shtator 21, 2019
Ballina Etiketimet Petrit Kurti

Etiketim: Petrit Kurti

I ati i vrasësit kërkoi falje nga familja Buci, vëllai i...

Petrit Kurti, babai i autorit te dyshuar per vrasjen ne Kamze Pas ngjarjes në Kamëz, ku u vra Agim Buci dhe u plagos bashkëshortja e...

Krimi në Kamëz, babai i autorit: Djali një monstër, të varet

Mes tronditjes dhe fajit mbi supe të krimit të rëndë që ka bërë i biri, Petrit Kurti ka marrë vendimin që kurrë një prind...

“Na zuri e keqja, kërkoj falje…”, flet babai i Vladimir Kurtit:...

Kërkon falje me lot në sy Petrit Kurti, babai i autorit të tragjedisë në Kamzës ku në një grabitje u vra Agim Buci në...

EDITORIAL

Reagime të forta nga SHBA dhe Britania e Madhe: Zhgënjim dhe pikëpyetje për gjyqin e Tahirit

Dënimi i Saimir Tahirit vetëm me 3 vjet shërbim provë dhe rrëzimi i akuzave për trafik droge...

FORUM

Bujar Nishani: Dje, prova më e fortë e kapjes së Drejtësisë nga mafia dhe krimi i organizuar

Nga Bujar Nishani -  Dje, pushteti i drejtësisë tentoi t’u thotë shqiptarëve se nuk ka prova për ish-ministrin e akuzuar...

“Dënimi” i Tahirit, humbi ligji, fitoi morali

Nga Andi Bushati Nëse procesi i Saimir Tahirit shërbeu për të bindur shqiptarët për implikimin e thellë të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com