E dielë, Dhjetor 8, 2019
Ballina Etiketimet Peshqit

Etiketim: peshqit

Ky është vendi ku edhe peshqit “konsumojnë” kokainë e droga të...

Shkencëtarët kanë mbetur të tronditur kur kanë zbuluar gjurmë të drogave të paligjshme tek karkalecat e ujërave të ëmbla në lumenjtë e fshatrave të...

Peshqit, shenja e ditës

Shenja me fat e ditës për sot është Peshqit. Personat që i përkasin kësaj shenje do të përjetojnë çaste të bukura dushurie me partnerët...

Horoskopi 2019 – Parashikimi për shenjën e Peshqve

Për të filluar një 2019-të në harmoni me Yjet, parashikimet astrologjike na mësojnë të shfrytëzojmë më së shumti energjitë e planeteve. Çdo shenjë zodiakale...

Ky është vendi ku peshqit ecin në autostradë kundër rrymës

Pothuajse çdo vit, lumi Skokomish në Uashington, fillon të dalë nga shtrati si pasojë e ujërave të shumta të gjeneruara nga reshjet e shiut. Kështu,...

FOTO! Skandal! Vajza nga Tirana merr peshqit dhe i fut në...

‘Vesi del me shpirtin’ është një thënie e urtë shqiptare e cila mesa duket rezulton që të jetë shumë e vërtetë. Edhe pse çdo biznes...

Peshqit, shenja e ditës

Shenja e ditës është Peshqit, për të cilat yjet thonë se dashurisë më të bukura janë në distancë, që kërkojnë më pak impenjime në...

Mirë se vini në sezonin e Virgjëreshës, këto janë 4 shenjat...

Sezoni i Virgjëreshës po vjen për të sjellë rregull në këtë verë në dukje të pafundme të kaosit kozmik dhe gjërat janë gati për...

Ambasadori britanik: S’ka shumë peshq të mëdhenj, por duhen kapur

Ambasadori i Britanisë, Duncan Norman, në intervistë për ''Ora News'' foli edhe për peshqit e mëdhenj. Ai tha se në Shqipëri nuk ka shumë...

Peshqit, shenja e ditës. Koha për të takuar miqtë

Sot është një ditë ideale për të organizuar një takim mes miqsh dhe të ndani së bashku sukseset e fundit, në të cilat keni...

Peshqit, shenja e ditës

Intuita, sensibiliteti dhe empatia juaj të ndihmojnë ta bësh ditën të jashtëzakonshme. Në fushën profesionale po arrin objektivat e përcaktuar, dhe ndihesh krenar për punën...

EDITORIAL

Tragjedia e 26 nëntorit. Vasili: 10 pyetje që rëndojnë mbi Edi Ramën

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili, në një deklaratë për mediat u shpreh se pasojat e tërmetit të...

FORUM

‘Turp i njerëzimit’/ Washington Post: Çfarë tha Rama për Trump

Gazeta e njohur amerikane, Washington Post, ka risjellë në kujtesën e amerikanëve gjërat negative që janë thënë...

Libri që lexohet në ditë të pazakonta. Edhe tërmeti është një piramidë e përmbysur

Nga Agron Gjekmarkaj - “Shoqëria Piramidale” e Artan Fuges, libri i duhur pas Termetit “piramidal” ! Pas fatkeqësisë...