E dielë, Korrik 21, 2019
Ballina Etiketimet Peshkatari

Etiketim: Peshkatari

Peshkatari 5 ditë i zhdukur, moti i ftohtë pengon polumbarët

Prej pesë ditësh peshkatari Gëzim Seitllari rezulton i zhdukur por familja nuk ka ende trupin e tij. Polumbarët nuk do të vijojnë sot kërkimet...

Gjendet edhe trupi i dytë i peshkatarit që u mbyt në...

Është gjetur edhe trupi i dytë i pajetë i peshkatarit që u mbyt në rezervuarin e fshatit Bradomirë të Pogradecit. Ramazan Kojtari u mbyt mbrëmjen...

Peshkatari i zhdukur gjendet pas disa orësh në ujërat maqedonase

Një 58-vjeçar nga Pogradeci, i cili kishte dalë për peshkim humbi për disa orë konktatet me familjarët. Këta të fundit sinjalizuan menjëherë policinë se  familjari...

Gara, peshkatari peshkon një njeri të vdekur!

Ky është momenti kur një peshkatar mendonte se kishte kapur një peshk të madh, por shpejt u kuptua se ishte një kufomë njerëzore. Angler, i...

Peshkatari gjen 45 kg kokainë në det, e pret burgimi i...

Një peshkatar në Florida mund të përballet me burgim të përjetshëm, pasi në anijen e tij të peshkimit u gjet një sasi e madhe...

EDITORIAL

Meta: Nuk ka pabesi dhe presion që e thyen burrin e shtetit, Ramush Haradinaj

Presidenti Ilir Meta e cilëson presion dhe pabesi thirrjen e Ramush Haradinaj nga Gjykata Speciale në Hagë. Në...

FORUM

“Vendi në një regjim anarkie, që prej 2017”

Nga Bujar Nishani Të nderuar miq, që prej vitit 2015 e në vijim kemi qenë çdo ditë të...

Ramushi

Herën e kaluar, Ramush Haradinaj dha dorëheqje nga posti i Kryeministrit, pasi Gjykata e Hagës e kishte...