E mërkurë, Tetor 16, 2019
Ballina Etiketimet Perplasja

Etiketim: perplasja

Përplasja e makinës së policisë, Gjykata gjen pamjet e humbura

Gjatë transferimit disa herë të dosjes së përplasjes së makinës së Policisë tek tregu Agro Ushqimor në Elbasan, kanë humbur DVD me pamjet e...

Incidenti me armë në Fier, sillen në Tiranë 3 të plagosur,...

Është nisur drejt Tiranës për trajtim më të specializuar i plagosuri me armë në urgjencën e spitalit të Fierit. Ngjarja i parapriu një sherri mes...

Përplasja në Shkodër, reagon Berisha: Narko-policia përdor forcën

Ish-kryeministri Sali Berisha ka shpërndarë një video ku tregohet përplasja mes policisë dhe disa përfaqësuesve të PD për KZAZ-në në qytetin verior. “Narkopolicia e shtetit...

Përplasja e tre makinave bllokon trafikun në Fier-Levan

Tre makina janë përplasur në aksin rrugor Fier - Levan në vendin e njohur si “Qafa e Koshovices” mesditën e sotmë. Mësohet se i plagosur...

Sulmi ndaj policisë, Shefi i antidrogës: Në makinë nuk ishte Çela

Shefi i narkotikëve në Policinë e Elbasanit, Ylli Bici i pranishëm në vitin 2017 kur u godit automjeti i zv.drejtorit Gjergji Oshafi tek tregu...

Dëshmitari që pa përplasjen: Zona gjëmonte nga breshëritë e armëve

Ismet Vladi po punonte tokën dhe krismat e bënë kureshtar. Tre makina policie i ishin vënë në ndjekje një furgoni të bardhë. Dëshmitari mësoi...

Përplasja e fortë: Policia tërhiqet nga Bregu i Lumit, shtyn sërish...

Policia e Shtetit është tërhequr nga shembja e banesave tek Bregu i Lumit, pas një konfrontimi shumë të ashpër verbal dhe fizik me banorët....

Zëdhënësi i Presidentit përgjigje Ramës: Kthimin e Buxhetit e kërkoi PS

Tedi Blushi, Zëdhënësi i Presidenti Ilir Meta ka reaguar pas deklaratës së Edi Ramës kundër kthimit të ligjit për Buxhetin 2019 nga kreu i...

Kërkesa e numrit dy të PS: Si ta ndryshojmë ne buxhetin...

Kryeministri Edi Rama sulmoi sot Presidentin Ilir Meta. Akuzat erdhën pasi kreu i shtetit ktheu në Kuvend Buxhetin 2049, me qëllim që t'i hapte...

Gjashtë të zhdukur pas përplasjes së 2 avionë ushtarakë amerikanë

Forcat e armatosura japoneze dhe amerikane po vijojnë kërkimet për gjetjen e gjashtë marinsave amerikanë, të cilët rezultojnë të zhdukur pas përplasjes së dy...

EDITORIAL

Luan Rama: Presidenti i Republikës, përtej emrit të Ilir Metës

Nga Luan Rama - Pa dashur të hyj në absurdin jo vetëm kushtetues e ligjor, por edhe logjik...

FORUM

Shqipëri: Qytetarë, mbani vesh, ju flet Edi Rama!

Censurë, fshirje e shkrimeve në internet, presion ndaj gazetarëve, kështu është situata e shtypit në Shqipëri, që...

(Mos)hapja e negociatave..?!

Nga Kastriot Islami - Është për të ardhur keq dhe për ta cilësuar lajm shumë të hidhur një...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com