E hënë, Shtator 16, 2019
Ballina Etiketimet Përplaset

Etiketim: Përplaset

Makina përplaset me autobusin në aksin Korçë-Bilisht, 3 të plagosur

Një aksident rrugor ka ndodhur në orët e mesditës së sotme në aksin Korçë- Bilisht. Aksidenti ka ndodhur në  afërsi të fshatit Kuç i...

Salvini përplaset me Macron, shkak refugjatët që kapen në Mesdhe

“Katërmbëdhjetë anëtarë të Bashkimit Evropian kanë rënë dakord mbi një plan të ri mekanizmi solidarizimi për të rivendosur refugjatët e shpëtuar”, tha presidenti francez Emmanuel Macron...

Motori përplaset me zetorin në Korçë, 2 të plagosur

Një aksident automobilistik ka ndodhur sot në aksin rrugor Korçë – Pogradec. Një motor dhe një mjet bujqësor janë përplasur me njëri-tjetrin dhe për rrjedhojë...

Përplaset nga makina, humb jetën drejtuesi i biçikletës në Fier

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi është regjistruar mbrëmjen e sotme në Vajkan të Fierit. Viktima është Shpëtim Isufaj, 63-vjeç. Ai u përplas...

VIDEO/ Momenti kur Vetel përplaset me Verstapen në pistën e Silverstone

Formula 1, teksa në xhiron e 38-të, goditi nga pas Maks Verstapen. Gjermani u parakalua nga piloti i Red Bull-it, i cili ishte dukshëm më...

Tensione në Shkodër, qytetarët i vëndosin flakën një KZAZ. Lezha në...

Fillojnë djegiet e KZAZ-ve. Vendimi i kryeministrit Rama për të shkuar me 30 qershor në zgjedhje pa datë zgjedhje, pasi presidenti e ka shfuqizuar...

Video e frikshme, ky është momenti kur kamioni përplaset me mbikalimin

Ky është moment kur një kamion, i pajisur me një vinç merr përpara një mbikalim për njerëzit. Ngjarja, që fatmirësisht nuk shkaktoi të plagosur, apo...

Përplaset makina me kamionin, bllokohet qarkullimi në Tepelenë – Gjirokastër

Dy persona mbetën të plagosur në një aksident rrugor në aksin Gjirokastër-Tepelenë. Një automjet tip "Benz" raportohet se është përplasur me një kamion në...

Makina përplaset me minibusin, plagoset pasagjerja

Një aksident rrugor me pasojë plagosjen e një shtetaseje ka ndodhur sot në aksin rrugor Librazhd-Prrenjas. Në aksident është përfshirë një  mjet me një minibus....

Përplasje TRAGJIKE e autobusit me makinën në Tepelenë/ Gruaja vdes në...

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në në aksin Tepelenë – Krahës, ku një autobus i linjës Sarandë-Elbasan është përplasur me një mjet...

EDITORIAL

Presidenti në Pezë: Të lemë interesat afatshkurtëra dhe të bashkohemi për Kombin

Nga Peza ku sot u festua 77 vjetori i Konferencës së Pezës, Ilir Meta dha një mesazh...

FORUM

Një lajm i keq për optimistët e reformës zgjedhore

Nga Astrit Patozi - Të gjithë ata që po shpresojnë në ndryshimin e sistemit politik në Shqipëri, si...

Andi Bushati: “Hap frigoriferin dhe shiko Ramën”, strategjia e normalizimit të vesit

Nga Andi Bushati - Kushdo që i ka hedhur një sy të vëmendshëm mediave të kësaj të hëne,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com