E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Etiketimet Perparim Spahiu

Etiketim: Perparim Spahiu

Kthimi i dekreteve të Presidentit, Spahiu: Socialistët, hajdutë fondesh

Nga Përparim Spahiu:  Argumenti bazë i dektreteve të Presidentit për kthimin e kontratave konçensionare/PPP, ishte akuza direkte për vjedhje në shuma të mëdha të fondeve...

Spahiu: Kryeministër karagjoz, ngeli rrugëve, a thua se është kryetari i...

Ish-deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Përparim Spahiu në një postim në rrjetin social Facebook shkruan se Rama harron se ka punë tjetër për...

Spahiu publikon raportin: 13 tetori, shansi i rikthimit në normalitet

Nga Përparim Spahiu Raporti i fundit i Koalicionit për Reforma, Integrim dhe Institucione të Konsoliduara (KRIIK), ngre alarmin që data 13 tetor të konsiderohet si...

Spahiu: Vetëm Arta Marku beson që vjedhja e votës është një...

Debati vijon të ziejë brenda politikës, për transferimin e dosjes 184 nga Prokuroria e Krimeve të Rënda te Prokuroria e Qarkut Dibër. Ish-deputeti i Lëvizjes...

BSH ul normën bazë të interesave, Spahiu: Goditen depozitat dhe nuk...

Situata ekonomike në Shqipëri në rënie të lirë. Ngadalësimi i rritjes ekonomike, si dhe rënia e normës bazë të inflacionit, ka sjellë si pasojë edhe...

311 milion euro/ Spahiu publikon shifrën e frikshme dhe ka një...

Ish-deputeti i LSI, Përparim Spahiu, ka publikuar disa shifra të fitimit të kompanive koncensionare në sistemin e shëndetësisë. POSTIMI I PLOTE I PERPARIM SPAHIUT: 311 milion...

140 milionë euro Becchettit, Spahiu: Ku e çon mushka Ramën…

Ish-deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Përparim Spahiu, ka reaguar me një postim në rrjetet sociale pas vendimit te gjyktës ndërkomëbtare që detyon qeverinë...

Teatri, Spahiu: OSBE foli qartë, të pritet vendimi i Gjykatës Kushtetuese

Nga Përparim Spahiu OSBE foli fare qartë për Teatrin Kombëtar, të pritet vendimi i Gjykatës Kushtetuese tha. Pyetja që më lind dhe besoj gjithsecili e mendon...

Rekordet e këqija të Edi Ramës

Nga: Përparim Spahiu Filozofisë që bëj skandalin e rradhës që të harrohet ai i mëparshmi i ka ardhur fundi. Edhe pse me shumë përpjekje për...

Spahiu: Edi Rama është aksioner me bizneset e mëdha

Ish-deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Përparim Spahiu, ka reaguar me një shënim në faqen e tij në facebook pas deshtimit të mbledhjes se...

EDITORIAL

Sërish kërcënim për gazetarët: Dorëzoni pasaportat e shërbimit ose ua sekuestrojmë!

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme u ka bërë thirrje të gjitha mediave dhe gazetarëve, që...

FORUM

Tërmeti si shans për të forcuar pushtetin personal!

Nga Kastriot Islami Tërmeti po rezulton me pasoja katastrofike për qytetarët por një mundësi e artë apo shans...

Andi Bushati: Të vdekurit nuk mund të kthehen në pikë sondazhesh për Ramën

Nga Andi Bushati / Edi Rama po e shfrytëzon tërmetin njësoj si Erdogani grushtin e shtetit: si një...