E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Etiketimet Perparim Spahiu

Etiketim: Perparim Spahiu

Deputeti i LSI në protestën kundër ligjit të Ramës (FOTO)

 Deputeti dhe kandidati për kreun e LSI-së, Përparim Spahiu, ishte sot në protestën e organizuar nga shoqëria civile kundër importit të mbetjeve. Në një...

Aksidentet, juristët: Ndryshimet në Kodin Penal, masa drastike (VIDEO)

Ministria e Brendshme ka prezantuar një paketë ndryshimesh në Kodin Penal, sa i takon aksidenteve me pasojë vdekjen, ku parashikohet dënimi me 18 vite...

Deputeti i LSI në protestë kundër Ramës për ligjin e plehrave

Përparim Spahiu, deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim dhe kandidat për kreun e kësaj force politike do të jetë pjesë e protestave kundër ligjit...

Përparim Spahiu, kandidat për kreun e LSI: Nuk vazhdohet më kështu

Deputeti Përparim Spahiu ka shpallur sot kandidimin për kryetar i Lëvizjes Socialiste për Integrim. Kandidimin Spahiu e ka njoftuar në një postim në Twitter. Ai...

Përparim Spahiu: Jam me partinë e Fatos Lubonjës

Deputeti i Qarkut të Dibrës, Përparim Spahiu ka deklaruar sot se nëse analisti Fatos Lubonja do të ishte pjesë e Parlamentit, ai do t’i...

Qëndrimi për Vetingun/LSI përjashton nga grupi deputetin Përparim Spahiu

Deputeti i LSI-së, Përparim Spahiu është përjashtuar sot nga grupi parlamentar i Lëvizjes Socialiste për Integrim pas një reagimi të tij në Twitter se...

EDITORIAL

Sërish kërcënim për gazetarët: Dorëzoni pasaportat e shërbimit ose ua sekuestrojmë!

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme u ka bërë thirrje të gjitha mediave dhe gazetarëve, që...

FORUM

Tërmeti si shans për të forcuar pushtetin personal!

Nga Kastriot Islami Tërmeti po rezulton me pasoja katastrofike për qytetarët por një mundësi e artë apo shans...

Andi Bushati: Të vdekurit nuk mund të kthehen në pikë sondazhesh për Ramën

Nga Andi Bushati / Edi Rama po e shfrytëzon tërmetin njësoj si Erdogani grushtin e shtetit: si një...