E martë, Qershor 18, 2019
Ballina Etiketimet Perparim Spahiu

Etiketim: Perparim Spahiu

Spahiu: Policia paguhet për të mbrojtur qytetarët, jo të vihet në...

Ish-deputeti i LSI, Përparim Spahiu ka reaguar për përfshirjen e forcave speciale në fushatën elektorale të PS. Në një reagim në Facebook, Spahiu thotë...

Spahiu: Faleminderit z. President që i nxorre nga skuta ku ishin...

Ish-deputeti i LSI-së, Përparim Spahiu ka reaguar me anë të një postimi në facebook, ku është shprehur në lidhje me daljet e shpeshta publike të...

Spahiu denoncon skandalin: Maturantëve në Peshkopi i ofrohet teza e provimeve

Ish-deputeti i LSI-së, Përparim Spahiu me anë të një postimi ka bërë një denoncim të rëndë që kësaj here vjen nga Peshkopia. Spahiu ka treguar...

PPP, Spahiu: Rama, krimineli më i madh financiar i vendit, që...

Spahiu: Të ngrihemi të gjithë dhe ta rrëzojmë kriminelin më të madh financiar Ish-deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Përparim Spahiu akuzon kryeministrin Edi rama...

Koncensioni për rrugën Milot-Balldren, Spahiu: Po vidhemi për ditë dhe askush...

Ish-deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Përparim Spahiu ka reaguar lidhur me aferën korruptive të koncensionit për rrugën Milot-Balldren ku shprehet se qeveria Rama,...

Spahiu: Opozita të bëjë thirrje për masën ekstreme të mosbindjes civile

Ish-deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Përparim Spahiu, ka akuzuar kryeministrin Edi Rama, se për faj të tij, shqiptarët duhet të paguajnë 140 milionë...

Përparim Spahiu: Ndryshe nga ne, Europa nuk i voton burokratë që...

Ish-deputeti i LSI-së, Përparim Spahiu ka reaguar me anë të një postimi në Facebook ku shprehet se sjellja e njëanëshme e eurodeputetëve të majtë, me...

Përparim Spahiu: Zgjedhje pa Ramën, kërkesë minimale e opozitës

Nga Përparim Spahiu Zgjedhje pa Ramën, kërkesë minimale e opozitës! -------- 50 mijë familje janë nxjerrë nga skema e ndihmës ekonomike pesë vitet e fundit, 27 mijë...

Kryemadhi, takim me shqiptarët në Itali: Të ndërtojmë një sistem që...

Me ftesë të komunitetit shqiptar që jeton e punon në rajonin e Alto Adige të Italisë ku jetojnë rreth 4000 shqiptarë, Kryetarja e Lëvizjes...

Protesta/ Spahiu: I thërrasin në polici, jo për ligj po për...

Protesta e opozitës e dy ditëve më parë nuk kaloi pa incidente.Këtë dëshmon edhe ish-deputeti i LSI, Përparim Spahiu teksa tregon se dy të...

EDITORIAL

Ça del te filxhani i kryeministrit pas BILD?!

Sot gazeta më e madhe në Europë, gjermania BILD, publikoi përgjime të reja. Para disa ditëve ajo...

FORUM

Detyrimet e Ramës, gati hapja e burgjeve!

Nëse i bën një shoshitje fjalimeve të maskuara si ‘elektorale’ të Edi Ramës nëpër Shqipëri, ajo që...

Britania po largohet nga BE, por jo nga Evropa

Nga Malcolm Rifkind Në politikën britanike, asgjë nuk ka qenë më e njëjtë që nga referendimi i vitit...