Ballina Etiketimet Permbytjet

Etiketim: permbytjet

Emergjencat parashikojnë përmbytjen e fshatrave pranë “Vjosës”

Reshjet e shiut kanë renë me intensitet të lartë edhe gjatë natës dhe mëngjesit të sotëm duke shkaktuar probleme në shumë zona të vendit....

Njoftim i OSHEE: Ja zonat më të prekura nga defektet

Shtabi Qëndror vazhdon me planin e gadishmerise, per të garantuar furnizim të pa ndërprerë me energji elektrike të konsumatorëve. Në gjithë territorin sipas Drejtorive...

Identifikohet viktima që u gjet në lumin e Tiranës

Është identifikuar viktima që u gjet sot i vdekur në lumin e Tiranës, si pasojë e përmbytjeve që përfshinë mbarë vendin. Ai është 80-vjeçari Bajram...

E paparë, “përfiton” nga përmbytjet dhe kthen kamionin si taksi (VIDEO)

Vendi ka dhënë alarmin mbi përmbytjet që kanë shkaktuar dëme të mëdha si materiale por dhe humbje personash. Në mesin e situatës së rënduar nga...

Deputetja tregon tmerrin e përmbytjeve në Tropojë (FOTO)

Kushtet atmosferike në vend po shkon drejt stabilizimit por që reshjet e shumta të shiut që ranë dje në gjithë vendin, kanë shkatuar dëme në...

Përmbytjet, Braçe: Remonti i hidrovorëve të kishte përfunduar

"Pres që qeveria të rrisë pagën minimale në sektorin privat" Erjon Braçe tha se remonti i hidrovoreve duhet të kishte përfunduar. Në studion e lajmeve...

Shirat – Ministria e Bujqësisë: 40% e qytetit të Lezhës nën...

Ministria e Bujqësisë bëri me dije të dhënat paraprake nga përmbytjet në zonën e Lezhës, duke theksuar se rreth 40% e qytetit është nën...

Përmbytet Laçi, ujërat e furishme pushtojnë rrugët (VIDEO)

Një pamje apokaliptike na vjen nga një video amatore e filmuar nga qytetarët në qytetin e Laçit, vetëm pak minuta më parë. Rreshjet  e...

EDITORIAL

Moria e zyrtarëve dhe ish-deputetëve të PS dënuar nga “Dekriminalizimi”

Rreth 4 vite më parë Kuvendi i Shqipërisë miratoi ligjin e njohur si ligji i “dekriminalizimit” që...

FORUM

Analiza e “Bloomberg”: Nuk ka datë për Shqipërinë, BE e lodhur me lindjen

Shpresat e Ballkanit për fillimin e negociatave të pranimit me Bashkimin Evropian janë “në fije të perit”...

Ylli Manjani: Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador!

Nga Ylli Manjani - Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador! Këtë fyerje nuk ta kishim borxh. As ndonjë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com