Ballina Etiketimet Permbyset makina

Etiketim: permbyset makina

Aksident, përmbyset makina në autostradën Tiranë-Durrës

Një aksident i rëndë është regjistruar mesditën e sotme (22 gusht) në autostradën Tiranë-Durrës, ku është përfshirë një makinë dhe një motor. Nga përplasja, makina...

Aksident në Kashar/Përmbyset makina, nuk ka të lënduar

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në zonën e Kasharit. Nga të dhënat paraprake mësohet se një makinë është përmbysur, ndërkohë që nuk raportohet...

Përmbyset makina mes të qytetit në Vlorë, ka të lënduar

Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në qytetin e Vlorës, pasi një makinë është përmbysur në rrugën Transballkanike. Sipas informacioneve mësohet se...

VIDEO/ Përmbyset makina në autostradën Tiranë-Durrës

Një aksident rrugor është regjistruar paraditen e sotme në autostradën Durrës-Tiranë, në Maminas, ku një makinë është batuar. Mjeti me targa AA 689 SI ka...

FOTOLAJM – Laprakë, shikoni si është përmbysur makina

Një aksident është shënuar mesditën e sotme në Laprakë, afër rrethrrotullimit të Doganës. Makina që shihni në foto, një VW Golf 4 është rrotulluar disa...

EDITORIAL

Kriza zgjidhet vetëm me zgjedhje urgjente, të parakohshme

Tashmë nuk mban më “ujë pilafi”, në Shqipëri kriza po shkon drejt rrënimit të ekonomisë, demokracisë dhe...

FORUM

Diplomati Bashkurti: Përse duhet vlerësuar dhe mbështetur Presidenti Meta

Prof. Lisen Bashkurti- Mbas pështjellimeve institucionale dhe politike, mbas kaosit opinional dhe mediatik është përsëri Presidenti Meta që...

Paloka: Pse e zgjat kot Rama shkarkimin e Presidentit?!

Nga Edi Paloka* Nuk e kuptoj cfare shqetesimi ka Rama per shkarkimin e Presidentit?! Cfare rendesie ka cfare...