Ballina Etiketimet Perjashtim

Etiketim: perjashtim

Kamza rrezikon përjashtimin, tre skuadra “fërkojnë” duart

Dhuna ndaj Eldorian Hamitit mund t'i kushtojë shumë skuadrës së Kamzës,  e cila përveçse një dënimi shembullor mund të përjashtohet edhe nga Kategoria Superiore. Akordimi...

PS kërkon përjashtimin e Bashës

Partisa Socialiste ka depozituar një kërkesë për përjashtimin e kreut të PD, Luzlim Basha nga seanca për shkak të gjuhës së përdorur prej tij...

LSI nis aksionin, i kërkon Kuvendit përjashtimin e Edi Ramës: Fyeu...

Lëvizja Socialiste për Integrim i kërkon Kuvendit përjashtimin e kryeministrit Edi Rama, i cili sipas LSI-së ka përdorur gjuhë fyese dhe dhune në foltoren...

Ha fast food? Përjashtohesh nga Kombëtarja!

Gareth Southgate ka vendosur rregulla të hekurta për kombëtaren angleze në përgatitjet e Kupës së Botës: Në hotelin e kombëtares ishullore janë hequr fast-food...

Ermal Meta pas pezullimit nga Sanremo: Koha për të folur…

Ermal Meta, këngëtari i njohur dhe i talentuar shqiptar, ka reaguar më në fund për pezullimin nga “Sanremo”. Organizatorët e festivalit të famshëm vendosën...

Plani i PS për deputetët e ”dhunshëm”, në janar me kod…

Përpos përjashtimit me 10 ditë nga punimet e Kuvendit, Partia Socialiste ka një plan tjetër për të ndaluar përsëritjen e akteve të dhunshme në...

Përjashtohen 7 deputetë të opozitës dhe një socialist

Katër ditë pas protestës së opozitës brenda dhe jashtë parlamentit ku u hodhën tymues brenda ambienteve të Parlamentit, Byroja e Kuvendit vendosi të përjashtojë...

Zbardhet letra e 7 deputetëve të PS për Ruçin: Donin të...

Shtatë deputetë të Partisë Socialiste, i kanë hartuar një kërkesë për Kryetarin e Kuvendit, Gramoz Ruçi për përjashtimin e kolegëve të PD dhe LSI,...

Vasili: Ruçi njeh 74 deputetë, opozitën e përjashton. Kuvendi jo pronë...

Kreu i grupit parlamentar i LSI-së, Petrit Vasili, ka denoncuar përjashtimin që Kuvendi i Shqipërisë i bën deputetëve të opozitës. Në një postim në...

Kanabis/ Policia e Shtetit përjashton disa punonjës policie

Policia e Shtetit pas kapjes së 200 kg drogë në Mat ka bërë me dije se ka përjashtuar nga radhët e saj disa punonjës...

EDITORIAL

Turizëm apo dajak shqiptar?! A ka më “mihal” të tjerë nëpër Shqipëri?

-Skena si ajo e videos që u publikua dje, ku pronari i restorantit terrorizon turistët si në...

FORUM

Gjekmarkaj: Katolikët shkodranë të padisin Edi Ramën për dëmtim të imazhit

Analisti Agron Gjekmarkaj është i bindur se mbështetja për Partinë Socialiste në Shkodër është akoma edhe me...

Kullat dhe koncesionet, marrëzia e madhështisë!

Shqipëria, një nga shtetet me bukuri të pafund natyrore e ujore në raport me sipërfaqen e saj...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com