Ballina Etiketimet Përgjimet

Etiketim: përgjimet

Zaev nuk përmbahet: Nuk lejoj që disa kriminelë dhe një pederast...

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut Zoran Zaev për herë të parë ka folur për rastin “Reket”, duke i dërguar porosi personave të përfshirë. Ai theksoi...

Video 2 që po trondit Maqedoninë e Veriut, dëgjohet një zë...

Politika e Maqedonisë së Veriut vijon të tronditet nga përgjimet e fundit, të publikuara nga mediat italiane, që dëshmojnë një korrupsion gjigant te krerët...

Ndryshimi i kufijve, Vasili: Edi Rama peng i agjendave të errëta...

Mashtrimi që i bënë kryeministrit maqedonas Zoran Zaev dy komedianët rusë ka rikthyer edhe njëherë në politikën shqiptare debatin për ndryshimin e kufijve mes Kosovës...

Shehu: “Përgjimet” e Zaev për ndarjen e Kosovës, alarm dhe pistë...

Ish-deputeti i PD-së Tritan Shehu ka reaguar përmes një postimi në facebook lidhur me përgjimet e publikuara një ditë më parë, në të cilat...

I publikohen përgjimet, Zoran Zaev: Ishte lojë, s’jap dorëheqjen

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev ka rënë pre e disa përgjimeve të publikuara mbrëmjen e djeshme. Dy komedianë rusë Vladimir ‘Vovan’ Kuznetsov...

Gjyqi i Edi Ramës ndaj BILD, Gazetari: Gjykata gjermane do thërrasë...

Tashmë është fakt i kryer se, Edi Rama, e ka seriozisht gjyqin ndaj gazetarit të medias më të madhe në Europë BILD, Peter Tiede,...

Gjiknuri sqaron veten dhe “termetin” me “çunat problematik” tek përgjimet e...

Gjatë një interviste për televizionin “6 Plus 1 Vlora”, Drejtuesi Politik i Partisë Socialiste për Qarkun e Vlorës Damian Gjiknuri është pyetur edhe në...

Përgjimet në Dibër, Kokëdhima: Janë blerë votat në mbarë vendin

Kryetari i partisë ZGJIDHJA Koço Koëdhima i ftuar në emisionin “Të paekspozuarit” në “News 24” tha se votat Rilindja nuk i ka blerë vetëm...

Përgjimet, Flamur Noka: Robert Aga e Arben Keshi bos droge në...

Ish-deputeti i PD Flamur Noka tha se Robert Aga dhe Arben Keshi , personat që dalin në përgjimet e Dibrës, ishin bosa droge dhe...

Përgjimet/ Peter Tiede: Sulm me profile false, kam fshirë disa

Një ditë pasi publikoi përgjime të reja që faktojnë skemën e blerjes së votës në zgjedhjet vendore të 2016 në Dibër, gazetari gjerman i...

EDITORIAL

(VIDEO) Si u terrorizuan turistët spanjollë nga pronari i lokalit, Mihal Kokëdhima, në Himarë

Incidenti i ndodhur në Himarë ku pronari i një restoranti me emrin Mihal Kokëdhima dhunoi turistët e...

FORUM

Kullat dhe koncesionet, marrëzia e madhështisë!

Shqipëria, një nga shtetet me bukuri të pafund natyrore e ujore në raport me sipërfaqen e saj...

Rama po e spastron Shqipërinë nga shqiptarët

Nga: Belind Këlliçi Edi Rama po e spastron Shqipërinë nga Shqiptarët! Pasi e mbushi parlamentin, qeverinë, pushtetin lokal...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com