Ballina Etiketimet Pergjigje

Etiketim: pergjigje

“Ju përçau PD e LSI”, studentët i përgjigjen Ramës: Mos e...

Studentët i kanë kthyer një përgjigje të menjëhershme kryeministrit Edi Rama përmes gazetarit Erjon Skëndaj. Pas statusit të kreut të qeverisë në Twitter, se studentët...

Rubrika “Pyetje Psikologut”: Si të kultivoni mirënjohjen?

Pyetje nga E.M, në rubrikën e “Koha Jonë”, “Pyetje Psikologut": E nderuar psikologe, më ndodh shpesh herë që gjithçka që njerëzit bëjnë për mua,...

Matura, përgjigjet e sakta për testin e gjuhës Angleze

Të hënën, 37 mijë maturantë tenstuan njohuritë në provimin e gjuhës së huaj. Testimi nisi në orën 10:00 dhe përfundoi në 12:30, duke zgjatur...

Komentuesit i kërkojnë punë, Rama: Lexo e shkollohu, s’të bën të...

Kryeministri Edi Rama si çdo mëngjes nuk ka harruar t’u urojë një ditë të mbarë ndjekësve të tij me anë të një fotoje ku...

1 përgjigje për 3 pyetje

Nga Arian Galdini / Na pyesin: 1. Po pse me Parti, a nuk u lodhem me 700 parti? 2. Nese nuk keni para, financime apo mbeshtetje, si...

Vettingu, Venecia kthen përgjigje finale më 7 dhjetor

Zbulohen detaje të tjera për shqyrtimin e Ligjit të Vetingut në Komisionin e Venecias. Sipas burimeve te Ora News, draftin final  Komisioni i Venecias...

Rama: Grekët marrin përgjigjen, Koha kur na tregonin arat ka marrë...

Kryeministri Edi Rama pritet të mbajë nësër një fjalim të rëndësishëm në Kuvend, në lidhje me marrëdhëniet me Greqinë dhe tensionet e ditëve të...

EDITORIAL

Edi, mos e jep aspak dorëheqjen! As zgjedhje parlamentare mos bëj!

Shqipëria ishte si delja e zezë në Bruksel për dy ditë. Në fakt Tirana zyrtare dogji edhe...

FORUM

Alexandër Soros: “Europa duhet të pranojë që vuan nga Albanofobia”,

“Poshtë sipërfaqes, gjallon një paragjykim dhe racizëm ndaj shqiptarëve etnikë në Europën Perëndimore, që nuk mund të...

Se s’ bëhemi si e gjithë Evropa e dinim, por se ajo do bëhet si ne, nuk e besonim!

Nga: Kim Mehmeti Edhe gjatë dështimeve të mëdha kolektive, s’ka si mos e kesh më lehtë kur e...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com