Ballina Etiketimet Perfume

Etiketim: perfume

Dua shfaqet me shqiponjë në spotin reklamues (VIDEO)

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, njoftoi në fillim të këtij muaji se ishte bërë imazh i markës “YSL”. Ajo është pjesë e...

Sekreti që parfumi të na ndihet më gjatë

Me këtë vapë është shumë e thjeshtë të djerësitemi edhe nëse sapo kemi dalë nga dushi. Ndërkohë që antidjersa na ndihmon të parandalojmë aromat...

Sekrete që aroma e parfumit të zgjasë

Të mbash aromë të mirë gjatë gjithë kohës nuk është kaq e thjeshtë sa duket. Edhe hedhja e parfumit ka disa truke që duhen...

Si të dalloni një parfum origjinal (FOTO)

Në çdo vend të botës shiten parfume kopje me çmimin e parfumit origjinal. Ky është një problem shumë i madh sepse një parfum origjinal...

EDITORIAL

Turizëm apo dajak shqiptar?! A ka më “mihal” të tjerë nëpër Shqipëri?

-Skena si ajo e videos që u publikua dje, ku pronari i restorantit terrorizon turistët si në...

FORUM

Gjekmarkaj: Katolikët shkodranë të padisin Edi Ramën për dëmtim të imazhit

Analisti Agron Gjekmarkaj është i bindur se mbështetja për Partinë Socialiste në Shkodër është akoma edhe me...

Kullat dhe koncesionet, marrëzia e madhështisë!

Shqipëria, një nga shtetet me bukuri të pafund natyrore e ujore në raport me sipërfaqen e saj...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com