E dielë, Shtator 15, 2019
Ballina Etiketimet Pema e zbukuruar

Etiketim: pema e zbukuruar

Stafit të një hoteli nuk i pritet, vendosin përpara kohe pemën...

Krishtlindjet janë 107 ditë larg por ka disa njerëz që kanë nisur që tani ta ndjejnë atmosferën e festave. Kështu, stafi i një hoteli ka...

EDITORIAL

Radio shtetrore gjermane DW: Në Tiranë kriza politike vazhdon

Nga DW/ Ambasadori i BE në Tiranë, Luigi Soreca ftoi palët politike në Shqipëri të ulen në tryezën...

FORUM

Aleatët e Bashës: S’ka pakt PD-PS, marrëveshje vetëm pozitë-opozitë

Flasin përfaqësuesit e aleatëve të Partisë Demokratike, Petrit Vasili, Fatmir Mediu, Mesila Doda, Agron Duka dhe ndard...

Pse marrëveshja Rama-Basha s’duhet me çdo kusht

AGRON GJEKMARKAJ/   Bashkë me gjethet që kë puten nga pemët, ashtu e që mbi të gjitha do të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com