E premte, Shtator 20, 2019
Ballina Etiketimet Peje

Etiketim: Peje

Fjalimi i Ramës në Pejë që ka alarmuar Serbinë dhe ka...

Fjalimi i Edi Ramës në Pejë, gjatë mbledhjes së përbashkët të dy qeverive Shqipëri-Kosovë, ka shkaktuar reagime të forta në Serbi. Kryeministri foli për...

Protestë në Pejë kundër Ramës: Gruevskin e ndihmuat, Val Zekën e...

Qeveria shqiptare është pritur me protesta në Kosovë. Disa qytetarë, të afërm të Valdet Zekës nga Grupi Kumanova, pritën kryeministrin shqiptar me pankarta të duar...

Sot në Pejë, mbledhja e përbashkët e qeverisë shqiptare dhe asaj...

Sot në Pejë do të zhvillohet mbledhja e pestë e përbashkët e Qeverisë së Republikës së Kosovës dhe Këshillit të Ministrave të Republikës së...

Mbledhja e përbashkët Shqipëri-Kosovë së shpejti në Pejë

Mbledhja e ardhshme e përbashkët mes dy qeverive Kosovës dhe Shqipërisë do të mbahet në Pejë. Lajmi u bë i ditur nga ministri i...

Aksident i rëndë në Pejë, përplasen tre makina, 1 i vdekur...

Një aksident mes tre automjeteve në Pejë ka rezultuar fatal për një person. Aksidenti ka ndodhur në fshatin Raushiq rreth orës 20:30 të martën,...

EDITORIAL

Analisti shpërthen “bombën”: Jo vetëm djegie e Parlamentit, por dhe vrasje për trazira me 8 qershor

Gazetari i njohur investigativ Artan Hoxha ka dhënë detaje të tjera lidhur me dokumentin e SHISH, ku...

FORUM

Matthew Palmer, shkrimtari në Departamentin e Shtetit

Kush është Matthew Palmer, i ngakuari i posaçëm amerikan për Ballkanin? Nga ai pritet ndihmë në zgjidhjen...

Nëntë kushtet e Gjermanisë për negociatat, Shqipëria nuk i përmbush as vitin tjetër

Nga Artan Fuga Nëntë kushtet që DW shprehet se Gjermania i ka vendosur Shqipërisë që ky shtet të japi...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com