Ballina Etiketimet Pedagogu

Etiketim: pedagogu

Pedagogu tregon arsyet pse 70% e të rinjve ikin nga vendi

Pedagogu Rezart Prifti i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Ekopolitikë” në RTV Ora zbuloi arsyen pse 70% e të rinjve shqiptarë largohen nga...

Prifti: Ndërkombëtarëve ju ka humbur busulla, nuk dinë kujt t’i drejtohen

Pedagogu Rezart Prifti i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Ekopolitikë” në RTV Ora u shpreh se ndërkombëtarët në Shqipëri kanë humbur drejtimin sepse...

Lami: Kryeministri është në një hall të madh

Pedagogu Roland Lami i ftuar në emisionin “Tempora” në RTV Ora u shpreh se kryeministri është në një hall të madh sepse nuk po...

Aktivisti Ervin Goci: Maxhorancë e degjeneruar, opozita lart moralisht

Pedagogu Ervin Goci i ftuar në emisionin “A show” në “News 24” tha se maxhoranca është e degjeneruar totalisht pas kësaj që ndodhi. Goci theksoi...

Pedagogu i bashkohet nismës #edheunë, zbulon mesazhin e mësuesit: Po na...

Pedagogu Ndriçim Mehmeti ka qenë në studion e Fax News, ku ka komentuar nismën #edhe unë, të cilës i është bashkuar, dhe që synon...

Berisha nxjerr fotot: Pedagogu në Lushnje dhunohet nga policia

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar sot në profilin e tij në Facebook foto me shenja dhune të një qytetari në Lushnje, i cili pretendon...

Pedagogu Marku: Denigrimi i Universitetit nga qeveria, synon ta çojë atë...

Fushata e qeverisë për denigrimin e Universitetit Publik synon shkatërrimin e tij në mënyrë që ti hapet rruga privatizimit për interesa të grupeve të...

Policia futet te Filologjiku, Markut: Rama po “nxehet” në diell. Do...

Pedagogu Mark Marku denoncoi ndërhyrjen e policisë së shtetit në Fakultetin e Filologjikut. Për mediat ai akuzoi Ministrin Sandër Lleshaj se po përdor policinë për...

Pedagogu: Një pjesë e studentëve u dorëzuan nga presioni, viti akademik...

Pedagogu Jani Marka pranon se një pjesë e studentëve janë dorëzuar, duke iu rikthyer procesit mësimor. I ftuar në studion e lajmeve në Ora...

Pedagogu i Ekonomikut: Studentët u tulatën, iu shkau situata

I ftuar në studion e emisionit “ Kjo Javë” pedagogu Rezart Prifti i konsideroi të drejta kërkesat e studentëve, ndërsa komentoi edhe protestën e...

EDITORIAL

Mafia e qeveritare e votave mbyll dosjen e Dibrës. Pse heshtin ndërkombëtarët?

Prokuroria mbylli skandalin më të madh të vjedhjes dhe manipulimit të votave në Shqipëria, e dokumentuar me...

FORUM

Të vdekurit fitojnë gjithmonë, ndonjëherë të gjallët duhen kërkuar mes tyre

Nga Lorenc Vangjeli - Rrallë shumë, por megjithatë ndodh: njerëz që kanë Ikur nga kjo botë, i imponojnë...

Fondacioni Martin & Mirash Ivanaj – Një xhevahir kulture dhe dije në mes të Tiranës

Nga Mal Berisha Një Vegim i largët rreth emrit “Mirash” Ishte viti 1959 kur u ula në bangën e...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com