Ballina Etiketimet PDK

Etiketim: PDK

Ironia e Nard Ndokës: Kriza nuk zgjidhet me letra dashurie

Kreu i PDK, Nard Ndoka ka reaguar pas letrës që kryeministri Edi Rama i dërgoi kreut të PD, Lulzim Basha, ku e fton për...

Ndoka: Basha e opozita pastruan politikën shqiptare nga kriminelët

Kryetari i PDK Nard Ndoka i ftuar në emisionin “Dritare me Rudinën” në “News 24” tha se opozita ka një kauzë të fuqishme. Ndoka...

Veseli u kërkon serbëve në veri vetëpërmbajtje

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, njëherësh lider i PDK-së, Kadri Veseli, e ka cilësuar veprim të ngutshëm dorëheqjen e katër kryetarëve të komunave veriore...

Xhavit Haliti kundër idesë së Thaçit për korrigjim të kufijve

“Idetë e shqiptarëve dhe serbëve për t’i bashkuar trojet që historikisht i kanë njohur të tyre, janë ide të vjetërsuara. Andaj, një referendum në...

A duhet t’i djegë mandatet e deputetit opozita? Ja çfarë deklaron...

Kreu i PDK-së, Nard Ndoka, ka deklaruar mbrëmjen e sotme se nuk është kundër djegies së mandateve të deputetin nëse kjo i nevojitet Shqipërisë. I...

Mosdekretimi i Lleshit, Ndoka: Ka probleme kushtetuese

Prej ditësh emri i Sandër Lleshit vazhdon të jetë në tryezën e presidentit Ilir Meta, si propozim i Edi Ramës për ministër të Brendshëm....

Nard Ndoka: Opozita nuk hyn në zgjedhjet lokale pa Vettingun në...

Kreu i PDK, Nard Ndoka shprehet se opozita nuk do hyjë në zgjedhjet lokale të 2019, nëse nuk bëhet Vettingu në politikë. I ftuar...

Ndoka – Ramës: Dordolec largohu me vapën e gushtit, pasi në...

Kreu i PDK-së, Nard ndoka, e ka cilësuar kryeministrin shqiptar Edi Rama dhe mënyrën se si po qeveris, një shtet dorodolecësh. Me anë të një...

Ndoka: Bashën e informuan partnerët për 3.4 mln €, foli sepse...

Kreu i PDK, Nard Ndoka zbulon në “45 minuta” në Report Tv se Lulzim Bashën e informuan partnerët ndërkombëtarë për automjetin “Toyota Yaris” të ngarkuar me...

Nard Ndoka: Si nuk e kuptuat një herë Ramën

Kryetari i PDK, Nard Ndoka thotë se gjithë "bombardimi" me lajme 600 mijë refugjatë janë sajesa të Edi Ramës për të justifikuar përgjigjen negative...

EDITORIAL

Hezitimi francez për negociatat frikëson Tiranën

Pak kush e mendonte, se kur Presidenti francez, Macron flet për reformim të procedurave për vendet që...

FORUM

Noka nxjerr foton e Hahn me Soros: A nuk ishte ky që tha vjet që negotiatat u hapën?!

Në një status ne Facebook, ish-deputeti i PD, Flamur Noka ka publikuar nje foto duke ironizuar me...

Reportazh i Deutsche Welle: Shqipëria, vend tranzit për refugjatët europianë

Refugjatët nga vendet e luftës apo në krizë përdorin tranzit Shqipërinë për të mbërritur në Europën Perëndimore...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com