E martë, Nentor 12, 2019
Ballina Etiketimet PD

Etiketim: PD

Gjata: Sa herë i dëgjoj ndërkombëtarët më vjen të iki me...

I ftuar në Abc News, sekretari për çështjet ligjore në PD, Çlimim Gjata nuk i ka kursyer kritikat ndaj ndërkombëtarëve. “Sa herë dëgjoj ndërkombëtarët më...

“Rama si Millosheviçi”, Paloka siguron banorët e Astirit: PD në qeveri...

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka së bashku me ish-deputetët e tjerë të opozitës ndodhet në mbështetje të banorëve të Unazës së re. "Partia Demokratike ka...

Denoncimi i Gjatës: Një anëtar i Gjykatës së Lartë dhe një...

Sekretari për Çështjet Ligjore në PD, Çlirim Gjata i ftuar në emisionin “360 Gradë” në RTV Ora u shpreh një anëtar i Gjykatës së...

Basha: Dështimi me integrimin europian s’mund të zëvendësohet nga propaganda anti-europiane

Kryetari i PD, Lulzim Basha ka reaguar pas deklaratës së kryeministrit Edi Rama në Ohër për mini shengenin ballkanik. Në një status në rrjetet...

Ekskluzive/Paloka: Përplasja e bandave të “Rilindjes”, jemi më pranë luftës civile...

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka intervistë për "Koha Jonë": Edi Rama të mos vazhdojë lojërat me Reformën Zgjedhore, po e çon vendin në grusht...

Intervistë/Spaho: Europa mbështet Bundestagun gjerman për zgjedhje të parakohshme

Nënkryetari i PD-së, Edmond Spaho në një intervistë për "Koha Jonë": Propozimi i PS-së është që ti varen ujkut mëlcitë në qafë. Sesi vepron...

Padia në Prokurori, Basha: Akuzat e Ramës, për të shkëputur vëmendjen...

Kryetari i PD, Lulzim Basha ka folur për herë të parë, pasi mediat raportuan se dosja në ngarkim të tij ka shkuar në gjykatë...

PD reagon për padinë ndaj Bashës: Akuzë e sajuar nga Rama

Partia Demokratike ka reaguar pas vendimit të Prokurorisë së Tiranës për të marrë të pandehur kreun e kësaj partie, Lulzim Basha për akuzën “falsifikim...

Bie mashtrimi i PS për lobimin rus të PD. Prokuroria padit...

Prokuroria ka vendosur të çojë në Gjykatën e Tiranës kreun e PD, Lulzim Basha. Mësohet se Prokuroria e Tiranës ka dërguar një shkresë në...

PD e Shkodrës: Mësuesit akoma nuk kanë marrë pagat

Dega e PD në Shkodër thotë se mësuesit e qytetit të Shkodrës “akoma nuk kanë marrë pagat e tyre, shpërblimin për mundin e tyre...

EDITORIAL

Kryeministri Edi Rama i mori të gjitha pushtetet!

-PS ka marrë dje nën kontroll pushtetin më të rëndësishëm në një shtet, që është Gjykata Kushtetuese....

FORUM

Mos ji kaq i qetë sot, nesër e ke radhën ti!

Nga Gentjan Hajdari Teksa po ecja rrugëve të Tiranës nuk po më vinte keq për banorët e Astirit,...

Berisha: Një akt antikushtetues me çmim të shtrenjtë për Shqipërinë!

Nga Sali Berisha Miq, shkaterrimi me qellim kapjen e Gjykates se Larte dhe asaj Kushtetuese nga Edvin Mafia,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com