Ballina Etiketimet PBDNJ

Etiketim: PBDNJ

PBDNJ: Rama po këmbëngul në grabitjen e pasurive familjare në Himarë

Dega e PBDNJ-së dhe OMONOIA-s në Himarë duke i mëshuar qëndrimit të PBDNJ se ka akoma hapësirë dhe kohë që Qeveria të marrë në...

Greqia : Të ndërtohen dhe 8 mijë varre të ushtarëve në...

Përfaqësues të shtetit grek kërkojnë që në Shqipëri të ndërtohen edhe 8 mijë varre të ushtarëve grekë. Kjo kërkesë adresuar shtetit shqiptar u bë gjatë...

Himarë, sërish protesta për pronat. PBDNJ: Rama të nisë personalisht dialogun

Banorët e Himarës protestuan sërish përpara bashkisë për të mbrojtur pronat e tyre, që janë planifikuar të prishen sipas planit të ri urbanistik, për...

PBDNJ: Kërcënimi i Neranxit, ngjarje banditeske. Dorë e huaj kërkon konflikt...

Ngjarja e rëndë përsa i përket rendit dhe sigurisë së jetës, por edhe dimensionit të saj politik, ku një person me veprimtari publike dhe...

PBDNJ dhe OMONIA denoncojnë: Punime në Livadh për ngritjen e një...

Dega e PBDNJ-së dhe e OMONIA-s Himarë kanë bërë sot një denoncim publik, duke deklaruar se në zonën bregdetare të Livadhit po ndërtohet një...

Blendi Fevziu: Si guxon Greqia zyrtare të flasë me këtë gjuhë!?

Nga Blendi Fevziu/Ka një qëndrim gjithnjë regresiv, të vjetër dhe tejet demode të politikës greke ndaj Shqipërisë. Një qëndrim që nuk ndryshon as kur...

Meta: PBDNJ, rol konstruktiv në politikën shqiptare

Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta u shpreh të gjithë anëtarëve e mbështetësve të pbdnj-së dhe kryetarit të saj, Vangjel Dule, urimet e tij më...

Dule: Rama nuk ka vizion për politikën e jashtme

Kreu i PBDNJ-së, Vangjel Dule mendon se reforma në drejtësi është një proces i vonuar dhe mirëpret dërgimin e saj në Parlament. Nga Korça, Dule...

EDITORIAL

(VIDEO) Si u terrorizuan turistët spanjollë nga pronari i lokalit, Mihal Kokëdhima, në Himarë

Incidenti i ndodhur në Himarë ku pronari i një restoranti me emrin Mihal Kokëdhima dhunoi turistët e...

FORUM

Gjekmarkaj: Katolikët shkodranë të padisin Edi Ramën për dëmtim të imazhit

Analisti Agron Gjekmarkaj është i bindur se mbështetja për Partinë Socialiste në Shkodër është akoma edhe me...

Kullat dhe koncesionet, marrëzia e madhështisë!

Shqipëria, një nga shtetet me bukuri të pafund natyrore e ujore në raport me sipërfaqen e saj...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com