Ballina Etiketimet PBDNJ

Etiketim: PBDNJ

Meta i dha plotfuqishmërinë Bushatit për negociatat me Greqinë, vjen reagimi...

Kryetari i PBDNJ-së, Vangjel Dule, ka reaguar lidhur me autorizimin që Presidenti Ilir Meta ia dha ministrit të Jashtëm, Ditmir Bushati për plotfuqishmërinë e...

Themelimi i PBDNJ, Dule: Klasa politike duhet të ofrojë vizion

Në 26 vjetorin e themelimit të partisë kreu i PBDNJ vangjel Dule nënvizoi se vendi tashmë është përballë sfidave të mëdha. Ndaj dhe ai...

Themelimi i PBDNJ, Dule: Klasa politike të ofrojë vizion

Në 26 vjetorin e themelimit të partisë kreu i PBDNJ-së, Vangjel Dule nënvizoi se vendi tashmë është përballë sfidave të mëdha. Ndaj dhe ai...

Denoncimi i OMONIA-s: Bashkia e Himarës po na prish shtëpitë

PBDNJ dhe Omonia kanë denoncuar sot Bashkinë e Himarës për prishje të pronave private, pavarësisht një vendimi të Gjykatës Administrative të Vlorës që ndalon...

Sherri në Himarë për pronat, Këshilli spostohet në Kuç, Dule apel...

Kryetari i PBDNJ, Vangjel Dule u bën thirrje ambasadorëve të BE dhe SHBA që të kthejnë sytë për të parë se cfarë po ndodh...

Qeveria e re, Dule: Kabineti i ri-cikli 2 i të njëjtit...

Menjëherë pas shpalljes së kabinetit të ri qeveritar nga kryeministri Edi Rama, ka reaguar kreu i PBDNJ-së, Vangjel Dule. Përmes një postimi në rrjetin...

PBDNJ: Represion shtetëror në dëm të biznesit dhe komunitetit të Himarës

Partia për Bashkimin e të Drejtave të Njeriut, thotë se në terrin informativ që sipas kësaj partie, tentohet të instalohet si standard i sjelljes...

Dule: Zjarri përpiu plantacione në Mursi, Rama përpilon lista

Kryetari i PBDNJ, Vangjel Dule ka reaguar ndaj listës së zezë të Kryeministrit Rama. Në një postim në llogarinë e tij në Twitter ai thotë se ndërkoh...

Dule: Rama më ofroi bakllava, por kishte shije të theksuar turke

Kreu i PBDNJ, Vangjel Dule ka reaguar sot pas akuzave që Edi Rama i bëri nga Vlora. Në një postim në Twitter , Dule thotë...

PBDNJ dhe OMONIA: IKMT vijon represionet ndaj banorëve në Himarë. Ndërkombëtarët...

PBDNJ-OMONIA (dega e Himarës) vijon me denoncimin dhe informimin e opinionit ndërkombëtar sesi ajo që PBDNJ i quan “metoda makiaveliste”, duke parashtruar gjoja plane...

EDITORIAL

Edi Rama duhet të përgjigjet për Vorën

Prej gati një jave, Agim Kajmaku, fituesi i votimeve jo normale në Bashkinë e Vorës është në...

FORUM

DW: Samiti i G7-s errësohet nga konflikti tregtar SHBA-Kinë

Nga DW/ Në Biarritzin francez takohen në fundjavë (24-25.08) kryetarët e shteteve e qeverive të 7 vendeve më...

Milionat që Shqipëria e varfër u fal miliarderëve

Nga Klodian Tomorri - Milionat qe Shqiperia e varfer u fal miliardereve Jahti 400 milione dollaresh i Emirit të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com