E martë, Korrik 23, 2019
Ballina Etiketimet Pazar

Etiketim: pazar

Vasili: Drejtësia e re është listë çmimesh nga pazari i Ramës

Kreu i grupit parlamentar i LSI-së, Petrit Vasili, shkruan se Drejtësia e re, po ngrihet si listë çmimesh dhe kjo nga pazari i Ramës....

Mesazhi i Lu, Vasili: Kompromisi që zhbën Kushtetutën, jo pazar i...

Pas thirrjes që ambasadori amerikan në Tiranë, Donald Lu, i bëri mazhorancës dhe opozitës që të bashkëpunojnë për zgjedhjen e kryeprokurorit, ka ardhur reagimi i...

Pazar shqiptarësh!

Nga Nertil Agalliu Përtej kundërshtive politike, në horizont duket se Partia Socialiste dhe Partia Demokratike do të bashkëqeverisin edhe pas zgjedhjeve parlamentare të 25 qershorit....

“Pazari” i Donlad Trump me Vladimir Putin: Një ide e tmerrshme!

Republikanët e Kongresit dhe këshilltarët e tij si sekretarët e shtetit dhe të mbrojtjes, duhet të përpiqen ta bindin Z. Trump. E kundërta, do...

Kur Merkel bën vetë pazarin e Krishtlindjeve (FOTO)

Kanceralrja Gjermane, Angela Merkel, gruaja më e fuqishme në botë nuk e ka problem ta bëjë vetë pazarin. Merkel është fotografuar duke bërë pazar në...

U fotografua në Milano duke bërë shopping. Reagon Majko: “Gabim” i...

Pas publikimit të fotove teksa bën shopping me bashkëshorten në Milano, reagon vetë deputeti Pandeli Majko. Përmes ironisë ai thotë që paska bërë gabim...

Mimoza Hajdarmataj: “Vota është e shenjtë, nuk bëhen pazare”

Letra e ambasadorit Lu, ku ju kërkonte deputetëve që të votonin reformën edhe nëse nuk arrihet konsensusi, për PD-në nuk ka qenë dhe aq...

Duka: Presidenti i zgjedhur nga populli, jo më ”pazar” nga partitë

Flet për “Koha Jonë”, Kryetari i PAA-së, Agron Duka: "Vota ime për reformën është personale"  Intervistoi: Redjon Shtylla Roli i Presidentit është duke u dobësuar dhe...

EDITORIAL

Andi Bejtja: Ja sa mirë e parashikoi Komisioni i Venecias, Reformën në Drejtësi

Gazetari dhe analisti i njohur Andi Bejtja në një shënim në profilin e tij në facebook, në...

FORUM

Koalicioni Qytetar për Shqipërinë jep rrugëzgjidhjen për reformën në drejtësi

3 vjet pas Reformës Soros në Drejtësi (si garantuesi i pushtimit të Shqipërisë nga kanceri Soros) Koalicioni...

Agim Nesho: Departamenti i Shtetit braktis demokracinë në Shqipëri

Nga Agim Nesho (Ish-ambasador në OKB dhe në SHBA. Shkrimi është botuar në revistën amerikane Foreign Policy) Shumë është...