Ballina Etiketimet Pavlina Mani

Etiketim: Pavlina Mani

Jeton prej 17 vitesh në Amerikë, ja si duket sot aktorja...

Të gjithë e kemi njohur në filmat shqiptarë dhe gjithmonë ka qenë një aktore shumë e dashur për publikun. Fjalën e kemi për Pavlina Manin...

Ju kujtohet mami i Elsës tek “Pallati 176”? Shihini sa ka...

Të gjithë e mbani mend aktoren Pavlina Mani, e cila është ngulitur në memorjen tonë si mamaja e Elsës te “Pallati 176” apo si...

E mbani mend nënën e Elsës te “Pallati 176”, ja si...

Pavlina Mani është një aktore e mirënjohur shqiptare e cila spikati në shumë role, duke filluar në 1966 në “Oshtimë në bregdet”, kur ishte...

Të bukurat e kinematografisë shqiptare (FOTO)

Këto fotografi janë të ekspozuara në ambjentet e Arkivës Qendrore të Filmit Shqiptar. Janë fotografi të aktoreve shqiptare në kohë të ndryshme nga Margarita...

EDITORIAL

Qeveria, me sytë nga xhepat e Europës

Presidentja e re e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen, njoftoi se Komisioni ka akorduar një fond...

FORUM

Artur Zheji: Diktatura doli në sipërfaqe pas tërmetit

Nga Artur Zheji - Është e kotë ti vijmë anash dhe të themi stërhollime. Diktatura ishte e nëndheshme...

Petrit Vasili: Konçesionet ose KÇK-ja e Edit!

Nga Petrit Vasili (Nënkryetar i LSI) Edi Rama sot tha me gezim dhe vendosmeri sa qindra milion do...