E premte, Shtator 20, 2019
Ballina Etiketimet Paulin ndreu

Etiketim: paulin ndreu

Vëllai i deputetit të PS i përgjigjet Berishës

Ish-kryeministri, Sali Berisha publikoi sot denoncimin e një qytetari ndaj vëllait të deputetit socialist Pjerin Ndreu. Në denoncim thuhej se "Paulin Ndreu fik radarët për...

Pezullimi i lundrimeve, flet kreu i kapitenerisë së porteve Paulin Ndreu

Moti i keq ka nisur të shfaqë problemet e para, sidomos në portet e vendit. Kështu nga Durrësi, Vlora dhe Saranda është paralizuar lëvizja...

KLSH kërkon largimin e kapitenit të Porteve, vëllai i deputetit të...

Kontrolli i Lartë i Shtetit ka kërkuar largimin nga detyra të kapitenit të Porteve, Paulin Ndreu, vëllait të deputetit Pjerin Ndreu. Sakaq, e njëjta masë...

EDITORIAL

Sajmir Tahiri, shantazh Ramës dhe kryeministri e “dënon” me “shërbim prove”!

Çështja më kriminale e trafikut të drogës dje zyrtarisht është e mbyllur. Dhe duke mbyllur çështjen "Tahiri"...

FORUM

Bujar Nishani: Dje, prova më e fortë e kapjes së Drejtësisë nga mafia dhe krimi i organizuar

Nga Bujar Nishani -  Dje, pushteti i drejtësisë tentoi t’u thotë shqiptarëve se nuk ka prova për ish-ministrin e akuzuar...

“Dënimi” i Tahirit, humbi ligji, fitoi morali

Nga Andi Bushati Nëse procesi i Saimir Tahirit shërbeu për të bindur shqiptarët për implikimin e thellë të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com