E martë, Korrik 16, 2019
Ballina Etiketimet Paul Pogba

Etiketim: Paul Pogba

Befason United, rrit çmimin e Pogba

Lajme të këqija për Realin e Madridit dhe Juventus, vijnë nga kampi britanik i “djajve të kuq”. Sikurse raporton tabloidi anglez, “Daily Mirror”, drejtuesit...

Unted kërkon të blindojë Pogba-n me një ofertë të çmendur

Manchester United po përgatit një mega-ofertë për Paul Pogba, në një përpjekje të fundit për të bindur “yllin” francez që të qëndrojë në “Old...

Zidane do me çdo kusht Pogba-n te Reali në fillim të...

Zinedine Zidane kërkon që ta ketë Paul Pogba që në turneun e Amerikës së kësaj vere. Real Madrid është në negociata me Manchester United,...

Këpucët e Pogba shiten 30 mijë euro, shkojnë për bamirësi

Këpucët që Paul Pogba përdori në finalen e Botërorit të Rusisë, ku u shpall kampion me Francën, dolën në një ankand në Paris duke...

I turpëroi Everton, 3 “djaj të kuq” largohet nga Man.United!

Turpërimi që i shkaktoi Everton në kampionat mund të jetë shumë përcaktues për të ardhmen e disa prej yjeve të Man.United: David De Gea,...

Pogba: Real Madrid një ëndërr, në veçanti Zidane

Nga grumbullimi i Francës, në vigjilje të sfidës ndaj Moldavisë, Paul Pogba, ka folur në konferencë për shtyp duke komentuar edhe zërat për të...

E bujshme nga Anglia, Pogba transferohet te Juvja në verë nëse...

Paul Pogba ishte një ndër emrat më të përfolur për një rikthim të mundshëm gjatë kohës kur United ishte nën drejtimin e Mourinhos, por...

“Pogba nuk është i mirë as për të fshirë këpucët e...

Manchester United vijon të jetë në krizë nën drejtimin e Jose Mourinhos, teksa në fundjavë u mund edhe nga West Ham. Raportet e portugezit...

Pogba i thotë “PO” Barcelonës vetëm nëse i plotësohen këto dy...

Paul Pogba është i palumtur me stilin e lojës së Manchester Unitedit dhe sipas mediave spanjolle, ai është i gatshëm që në janar t’i...

Juventus dhe United bëhen gati për shkëmbimin e shekullit

Juventus dhe Manchester United mund të bëhen protagonistë të një super-shkëmbimi në merkaton e janarit, që do të përfshijë dy nga futbollistët më të...

EDITORIAL

Presidenti: Propaganda e hetuesia, dy shtyllat që mbajtën në këmbë komunizmin

Presidenti Ilir Meta është takuar sot me mjekun e njohur Isuf Kalo. Në një postim në Facebook,...

FORUM

Shqipëria drejt çmendurisë: politika shkruan shkencën !

Nga Artan Fuga - Nga Deputetët po shkruajnë edhe ligjet e Njutonit, edhe ekuacionet e Makswellit! Sot e nesër...

Kim Mehmeti: Opozita i “dogji” mandatet, “Rilindja” është duke e “djegur” Shqipërinë

Shkruan Kim Mehmeti Nuk janë të pakuptimta, përbuzëse dhe çmendurake vetëm thëniet e Kryeministrit të Shqipërisë se vendi...