E enjte, Qershor 20, 2019
Ballina Etiketimet Paul McCartney

Etiketim: Paul McCartney

Paul McCartney rrëfen skenat seksuale me shokët e ngushtë

Këngëtari Paul McCartney dhe lideri i Beattles, John Lenon kanë qenë miq shumë të mirë. Në një intervistë për revistën “GQ”, Paul ka rrëfyer...

Paul McCartney tregon eksperiencën me drogën: “Pashë Zotin”

“Dikur kam marrë një drogë DMT (dimethyltryptamine, ed). Ishim disa miq së bashku. Mbetëm të gozhduar në divan dhe unë pashë Zotin. Ajo gjëja...

Paul McCartney, pjesë e filmit “Pirates of Caribbean”

Ish-anëtari i grupit legjendar The Beatles, Paul McCartney, ka “tronditur” Twitterin kur konfirmoi rolin e tij në filmin e ardhshëm “Pirates of Caribbean: Dead...

Paul McCartney, pasuria e tij është 1 miliard dollarë, ja kush...

Paul McCartney, me një pasuri personale prej 1 miliard dollarësh (921 milion euro) është ylli më i pasur në Mbretërinë e Bashkuar. Klasifikimin special e...

EDITORIAL

86 për qind e shqiptarëve kërkojnë të arrestohen politikanët e përgjuar

Shqiptarët kërkojnë arrestime pas publikimit të audio-përgjimeve të reja nga gazeta Bild. Këtë të mërkurë në emisionin...

FORUM

Negociatat, kjo mollë e ndalume

Nga Shezai Rrokaj Është e disata herë që negociatat nuk po çelen. Dy herët e fundit KE-ja...

Përgjimet Audio nuk janë të BILD, por materiale zyrtare të shtetit Shqiptar

Nga Ylli Manjani -Edhe njëherë: Përgjimet Audio nuk janë të BILD, por materiale zyrtare të shtetit Shqiptar. Ato janë...