E dielë, Nentor 17, 2019
Ballina Etiketimet Patrullë e Përgjithshme

Etiketim: Patrullë e Përgjithshme

VIDEO/ 500 vende të lira për Patrullë e Përgjithshme, faza e...

Vijon faza e konkursit për 500 vende të lira për Patrullë të Përgjithshme në Policinë e Shtetit. Përmes një postimi në ‘Facebook’ policia ka...

”Patrullë e Përgjithshme”, vijon testimi fizik i kandidatëve

Vijon testimi fizik i konkurrentëve për 500 vende, për Patrullë të Përgjithshme, në Policinë e Shtetit. Gjatë ditës së sotme në këtë testim morën...

”Patrullë e Përgjithshme”, nis faza e testimit fizik

Ka nisur sot faza e dytë e konkurimit, testimi fizik, për Patrullë të Përgjithshme. 1040 konkurrentët të cilët u kualifikuan nga faza e parë,...

EDITORIAL

Mirush Kabashi: 23 vjeçarja e diplomuar, pa punë dhe në mjerim ekonomik i jep fund jetës

 Nga Mirush Kabashi  Adela Gjoka, një vajzë vetëm 23 vjeçe nga Rrësheni i dha fund jetës në kushtet...

FORUM

Ekipi francez kërkon takim urgjent me Fevziun: Duam librin “Tirana e Nonës”!

Sot në mesditë, ekipi kampion i botës, Franca, zbriti në kryeqytetin e Shqipërisë, Tiranë. Sapo u akomodua në...

Armando Duka në stadium, përtej urrejtjes së kritikëve dhe dashurisë sezonale të brohoritësve

Nga Lorenc Vangjeli - Janë të rrallë njerëzit në Tiranë, qëndrimi ndaj të cilëve vendoset jo prej tyre...